Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Rektör Şahin’in Okul Ziyaretleri Sürüyor

Rektör Şahin’in Okul Ziyaretleri Sürüyor

A - +

Aksaray Haberleri - 10.06.2015 - 15:00

Rektör Şahin’in Okul Ziyaretleri Sürüyor

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin Sağlık Yüksekokulu, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nu ziyaret ederek, kurumların yöneticileriyle buluştu.

Ziyaret ettiği okullarda mesleki atölyeleri gezen ve uygulama alanlarında incelemeler yapan Rektör Şahin, bu alanlardaki fiziki ve teknolojik durum hakkında bilgiler aldı. Atölyelerde öğrencilerin uygulamalı eğitim aldıklarını, bunun yanı sıra Aksaray piyasasına hitap edebilecek şekilde üretim yapıldığını ifade eden ASÜ Rektörü, “Amacımız şehirle daha fazla bütünleşmek. Bu nedenle uygulama atölyelerimizdeki teknolojiyi en üst düzeye çıkartmak ve fiziki manada var olan eksikleri kısa zamanda gidermek için çalışıyoruz” dedi. Rektör Şahin, gezilerinin ardından Sağlık Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Funda Çetinkaya, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Mustafa Kaya, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Mustafa Diğler ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Yavuz Selim Çakmak’la görüştü; yapılması planlanan çalışmalara dair görüş alışverişinde bulundu.

Rektör Şahin’e gezileri esnasında Genel Sekreter Bayram Ali Yavaş ve Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Bahaüddin Varol ile Prof. Dr. Hacı Murat Yılmaz da eşlik etti.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021