Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » HDP’liler İle Vatandaşlar Birbirine Girdi

HDP’liler İle Vatandaşlar Birbirine Girdi

A - +

Aksaray Haberleri - 01.05.2015 - 19:40

HDP’liler İle Vatandaşlar Birbirine Girdi

Aksaray’da 1 Mayıs İşçi Bayramı kutlaması yapan HDP’lilerle vatandaşlar birbirine girdi.
Hükümet Meydanı’ndaki kutlamalarda İl Emniyet Müdürlüğü tarafından geniş güvenlik önlemleri alındı. Güvenlik önlemi altında başlayan kutlamalar sırasında çevreden toplanan bir grup vatandaş, HDP’lilere tepki gösterdi. Bu sırada tepkiler arbedeye dönüşürken, yumruklar ve tekmeler havada uçuştu, yaralananlar oldu. Yaralılardan birinin yüzü kanlar içinde kaldı. Yaralı HDP’li olay yerine gelen ambulansla Aksaray Devlet Hastanesi’ne kaldırılırken, HDP’liler Kalealtı Caddesi’ndeki parti binasına götürüldü. Kalealtı Caddesi ve bağlı sokaklar polis ekiplerince adeta etten duvar örülerek kapatılırken, kentte geniş güvenlik önlemleri alındı.
Öte yandan, Hükümet Meydanı’ndaki arbede sırasında görüntü almak isteyen basın mensupları da İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ömer Parıltı tarafından hakaret edilerek darp edildi. Meydanda beş gazeteci ile cemiyet başkanına saldıran emniyet müdür yardımcısı, son olarak bir muhabirin kamerasını tuttu, ardından kulağına eğilerek küfretti ve son olarak da elindeki telsizle yumruk yapıp basın mensubuna vurdu. Kameraların önünde basın mensuplarına yumruk atan Emniyet Müdür Yardımcısı Parıltı daha sonra arkasını dönerek meydandan ayrıldı. Olayın duyulmasının ardından Hükümet Meydanı’na gelen İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan, basın mensuplarının yanına gelerek, emniyet müdür yardımcısı adına özür dilediğini söyledi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021