Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Kazada Ölenler Toprağa Veriliyor

Kazada Ölenler Toprağa Veriliyor

A - +

Aksaray Haberleri - 18.05.2015 - 12:34

Kazada Ölenler Toprağa Veriliyor

Aksaray’da, üç otomobilin çarpışması sonucu hayatını kaybeden 6 kişinin cenazeleri defnedilmek üzere memleketlerine gönderildi.
Kazada ölen Ramazan ve Havva Gökler’in Almanya’dan yıllık izin için Aksaray’a geldikleri ve Ortaköy ilçesi Gökler köyünde bulunan ailesini ziyaret için buraya gittikleri öğrenildi. Aksaray’a dönerken meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Ramazan ve Havva Gökler, bugün köyde kılınacak cenaze namazının ardından köy mezarlığında defnedilecek.
Kazada ölenlerden Neşet, Emine, Havva ile Enver Özmen’in de hafta sonu tatili için gittikleri Ihlara vadisinden memleketleri Kırşehir’in Çiçekdağı ilçesine dönerken meydana gelen kazada hayatını kaybettikleri anlaşıldı. Neşet, Emine, Havva ile Enver Özmen’in cenazeleri Ortaköy Devlet Hastanesinden Yozgat’ın Yerköy ilçesinde bulunan devlet hastanesi morguna getirildi. Cenazelerin bugün alınarak Çiçekdağı ilçe mezarlığında defnedileceği öğrenildi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021