Vali Ataklı’dan MÜSİAD’a Ziyaret

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Vali Ataklı’dan MÜSİAD’a Ziyaret
18 Ağustos 2015 - 15:19 | 13.557 kez okunmuş
Vali Ataklı’dan MÜSİAD’a Ziyaret

Aksaray Valisi Şeref Ataklı, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Aksaray şubesini ziyaret etti.

Vali Ataklı, MÜSİAD Aksaray şubesine yaptığı ziyaretde, yönetim kurulu üyeleri ile karşılıklı sohbet havasında geçen görüşmede, dernek faaliyetleri ve çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Özellikle ülkemizin içerisinde bulunduğu ekonomik ve siyasi sürecin değerlendirildiği, iş adamlarının kaygılarının ve beklentilerinin dile getirildiği görüşmede, karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. İlimizin sorunları ve bu sorunlar üzerine yapılan çalışmalar ve çalışılan projeler hakkında Vali Ataklı’ya bilgi verildi.

Aksaray MÜSİAD şube başkanı Eyup Dağdaş ziyaret sonrası yaptığı açıklamada; “ Sayın Valimizin derneğimize yapmış olduğu nezaket ziyareti bizleri onurlandırmıştır. Ülkemizin ve bölgemizin sorunlarına duyarlı ve bu sorunların çözümüne yönelik çalışmalar yapan bir STK olarak, bu tür ziyaretleri önemsiyoruz, böylelikle mülki amirlerimizle karşılıklı olarak fikir alışverişinde bulunma imkanı elde ediyoruz. Bu sebepden sayın valimize tekrar ziyaretleri için teşekkürlerimizi iletir, başarılı çalışmalarının devamını dileriz” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Genel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldi

Genel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldiGenel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldi.

İlk İmplantlar Cerrahi Olarak Yerleştirilmeye Başlandı

İlk İmplantlar Cerrahi Olarak Yerleştirilmeye BaşlandıAksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde İlk İmplantlar Cerrahi Olarak

Arda Beştaş, Enerya Genel Müdürü Oldu

Arda Beştaş, Enerya Genel Müdürü OlduArda Beştaş, Enerya Genel Müdürü Oldu. 2008 yılından itibaren Enerya’da

RastgeleSeçilen İçerik
Yaşar Cam Balkon

21 Temmuz 2015

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN