Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Aksaray Baro Başkanı Ay Oldu

Aksaray Baro Başkanı Ay Oldu

A - +

Ana Manşet - 24.04.2024 - 9:41

Aksaray Baro Başkanı Ay Oldu

Aksaray Barosu Başkanı Av. Ferit KÖSE , 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu, Şehit Jandarma Uzm. Çvş Kazım AY Oğulları Yusuf AY ve Yiğit AY’a devretti.

Şehit Jandarma Uzm. Çvş Kazım AY’ın Babası Mustafa Ay ve annesi Zahire Ay’ı Baro Hizmet binasında misafir eden Baro Başkanı Av Ferit KÖSE şehitimizin ailesini ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getirirken “Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı. Bizler de geleceğimiz olan çocuklarımıza koltuklarımızı emanet ederek, çocuklarımızın aslında imkân verildiğinde neler yapabileceklerini göstermiş olduk. Bizlere ne kadar parlak bir geleceklerinin olduğunu, duruşları ve konuşmalarıyla aktarmış oldular. Aksaray Barosu olarak şehitlerimizin emanetlerine ve Atatürk’ün bizlere emanet ettiği Cumhuriyetimizin kazanımlarına her zaman sahip çıkacağız’ diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021