Otobüs Biletleri Kimlik Numarası İle Alınacak

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Otobüs Biletleri Kimlik Numarası İle Alınacak
09 Ağustos 2018 - 11:18 | 96 kez okunmuş
Otobüs Biletleri Kimlik Numarası İle Alınacak

Terörle mücadele kapsamında, artık otogarlarda da hava alanlarındaki güvenlik önlemleri uygulanmasıyla Biletler TC kimlik numarasıyla alınabilecek ve kimlik numarası biletlere işlenecek.
Aksaray şehirler arası Otobüs terminalinde hizmet veren Otobüs Firmalarına ait yazıhaneler yeni sistemi şimdiden uygulamaya koymaya başladı. Bilet satışlarında bazı firmalar TC olmadan sistemden bilet satışı yapamazken bazı firmalar ise sistemlerini güncelleyerek Önümüzdeki günlerde yeni sisteme göre bilet satışlarına başlayacaklar.

Otogarda faaliyet gösteren firmalara bağlı otobüs işletmeleri bu uygulananın çok iyi olduğunu ve güvenlik açısından kime bilet sattıklarını bilmelerini çok iyi olduğunu ifade ederken vatandaşların bilet alırken mutlaka kimlikleriyle gelerek bilet almaları gerektiği ifade ettiler.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Yerel Yönetimler Toplantısı Yapıldı

Yerel Yönetimler Toplantısı YapıldıAK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonundan Vali Pekmez’e ziyaret

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonundan Vali Pekmez’e ziyaretAmatör Spor Kulüpleri Haftası etkinlikleri kapsamında Aksaray Amatör Spor Kulüpleri

ATSO Başkanı Göktaş Projeleri Tek Tek Anlatıyor

ATSO Başkanı Göktaş Projeleri Tek Tek AnlatıyorAksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, Yönetim

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN