MHP İlçe Başkanı Çıtak’ın 3 Aralık Dünya Engelliler Günü mesajı

Ana Sayfa » Haberler » MHP İlçe Başkanı Çıtak’ın 3 Aralık Dünya Engelliler Günü mesajı
03 Aralık 2018 - 10:01 | 18 kez okunmuş
MHP İlçe Başkanı Çıtak’ın 3 Aralık Dünya Engelliler Günü mesajı

MHP Aksaray Merkez İlçe Başkanı İrfan ÇITAK’ın 3 Aralık Dünya Engelliler Günü mesajı;

3 Aralık Dünya Engelliler Günü ülkemizde ve tüm dünyada engelli insanlarımıza olan farkındalığı artırmış ve engellilerimizin yaşam standartlarını geliştirmede önemli bir bilinç sağlamıştır. Günümüzde engelli vatandaşlarımız spordan eğitime, sosyal aktivitelere kısaca yaşamın pek çok alanında aktif bir birey olarak yer alabilmektedir.

Engelli olan vatandaşlarımızın toplumsal hayatta varlık göstermeleri ve kendilerine yer bulmaları, şüphesiz tüm toplumumuzu güçlendirecektir. Unutulmamalıdır ki her sağlıklı insan aslında bir engelli adayıdır ve her insan aniden bu hizmetlere muhtaç duruma gelebilir. Dolayısıyla engeli olan kardeşlerimizin ihtiyaçlarını doğru tespit etmek, seslerini daha çok duymak, sorunlarına kalıcı çözümler üretmek; toplumsal bağlarımızı kuvvetlendirmek ve gönül köprüleri tesis etmek adına son derece önem arz etmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle, engeli olan tüm vatandaşlarımızın “3 Aralık Dünya Engelliler Günü”nü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Dünya Süt Günü Kutlu Olsun

Dünya Süt Günü Kutlu OlsunAksaray İl Tarım ve Orman Müdür Bülent Saklav Dünya Süt Günü münasebeti

AK Parti Olarak Ülkemizin Geleceğine Yatırım Yapıyoruz

AK Parti Olarak Ülkemizin Geleceğine Yatırım YapıyoruzAK Parti’nin 17 yıllık iktidar dönemi, reformlar ve başarılarla dolu bir ekonomik

Aksaray İHH Yetim Çalışmasında Türkiye Birincisi

Aksaray İHH Yetim Çalışmasında Türkiye Birincisi15 Ramazan Dünya Yetimler Günü vesilesiyle gün boyunca Aksaray yetimleri için

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN