Merkez Büro Sen İl Başkanı BOLAKAR “Basın-Gazetecilik Emek İşidir”

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Merkez Büro Sen İl Başkanı BOLAKAR “Basın-Gazetecilik Emek İşidir”
10 Ocak 2018 - 10:20 | 54 kez okunmuş
Merkez Büro Sen İl Başkanı BOLAKAR “Basın-Gazetecilik Emek İşidir”

Merkez Büro Çalışanları Sendikası(Merkez Büro Sen) Aksaray İl Başkanı İdris BOLAKAR, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesi ile bir mesaj yayınlayarak tüm Basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Aksaray da yerel basının, desteklenmesine ve güçlenmesine vurgu yapan BOLAKAR: “Basın-yayın ve gazetecilik emek işidir. Sadece 10 Ocak Gazeteciler günü itibariyle değil, her gün zor şartlar ve tempo da kamu görevi yapan basın emekçilerinin emeğine saygı duyulması gerekir.

İletişimin büyük hız kazandığı, bilgi akışının ve paylaşımının arttığı bir zamanda doğru bilgi ve doğru haberi kamu oyuna tarafsız bir şekilde ulaştırmak için var gücüyle çalışan Değerli Basın Mensupları’na gereken destek gösterilmeli önlerine çıkan engeller kaldırılmalıdır.

Düşünce ve ifade özgürlüğü aracı olan Basın-Yayın, yerine göre eleştirisel bakış sergileyerek, karşılaşılan aksaklıkları ortaya koyarak vatandaşın derdine derman olmakta, yerine göre toplumsal sevinç ve örneklik teşkil eden durumları kamuoyuna aktararak toplumun gelişimine katkıda bulunmaktadır.

Bu vesile ile her biri birbirinden değerli Basın Mensuplarımıza yönelik desteğimizi sürdürmeye devam edeceğimizi bildirir. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günlerini kutlarım” ifadelerine yer verdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Ak Parti Temayülünde Nutku Akın’a ilgi

Ak Parti Temayülünde Nutku Akın’a ilgi18 Kasım 2019 Pazar günü Aksaray Ak Parti temayülünde aday adayı olan Nutku

Bilgi ve Birikim Sahibi Olmak Zorundayız

Bilgi ve Birikim Sahibi Olmak ZorundayızAK Parti’nin milletin teveccühü ile girdiği her seçimde birinci çıktığını

Aksaray’da 81 Eski Hükümlü ve Engelli Kendi İşinin Patronu Oldu

Aksaray’da 81 Eski Hükümlü ve Engelli Kendi İşinin Patronu OlduAksaray Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Mahmut AKKUŞ; Cumhurbaşkanımız

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN