İş Dünyasından Hükümete Teşekkür

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » İş Dünyasından Hükümete Teşekkür
01 Kasım 2018 - 11:48 | 40 kez okunmuş
İş Dünyasından Hükümete Teşekkür

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, geçtiğimiz gün içerisinde Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, tarafından açıklanan KDV ve ÖTV İndirimlerine ilişkin atılan adımdan dolayı teşekkür mesajı yayınladı.

ATSO tarafından yayınlanan ve Başkan Cüneyt Göktaş’ın imzasını taşıyan yazılı açıklamada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür edilirken açıklama da; “Hükümetimiz tarafından açıklanan ve yıl sonuna kadar uygulanacak olan KDV ve ÖTV indirimi, içinde bulunduğumuz süreçte iç pazarımıza büyük katkı sağlayacak ve olumlu yansıyacaktır.

Ekonomimizin yeniden canlanması ve 2023 hedeflerine yeniden odaklanmamız için adımlar atan başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Hazine ve Maliye Bakanımız Berat Albayrak’a Aksaray İş Dünyası olarak teşekkür ediyoruz.

Sanayicilerimizi, Esnaflarımızı ve Üreticilerimizi desteklemek amacıyla atılan her adımın ve projenin destekçisi olacağız. Başka Türkiye Yok sloganından yola çıkarak iş dünyamızla birlikte Devletimizin yanında olacağız” Denildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

OSB Müteşebbis Heyeti seçim gündemi ile toplandı

OSB Müteşebbis Heyeti seçim gündemi ile toplandıAksaray Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti toplantısı Valimiz Ali Mantı

Başkan Dinçer’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Başkan Dinçer’e Hayırlı Olsun ZiyaretiAksaray Valisi Ali Mantı 31 Haziran Mahalli İdareler Seçimlerinde Aksaray Belediye

Hırsızlık suçundan 2 kişi tutuklandı

Hırsızlık suçundan 2 kişi tutuklandı21.04.2019 günü ilimiz Taşpazar Mahallesi 827 / Şehit Polis Mehmet Rüştü Arkaç

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN