Başkan Yazgı, Koltuğunu Öğrencilere Bıraktı

Ana Sayfa » Haberler » Belediye Haberleri » Başkan Yazgı, Koltuğunu Öğrencilere Bıraktı
20 Nisan 2018 - 16:26 | 77 kez okunmuş
Başkan Yazgı, Koltuğunu Öğrencilere Bıraktı

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle koltuğunu Sezai Karakoç Ortaokulu öğrencilerine bıraktı. Yeni başkan okullara bank ve yeni projeler için talimat verdi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Sezai Karakoç Ortaokulu Müdürü Mehmet Ali Arslan, Matematik Öğretmeni Yılmaz Altundiş ve ile 4 öğrenciyi makamında ağırlayan Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, koltuğunu Yaren Koç isimli öğrenciye bıraktı. Yeni Başkan Yaren Koç, öğrencilere ne istediklerini sordu. Şehri de görmek istedikleri hizmetleri sordu.

Okullarda öğrencilerin bank istediğine karşılıksız bırakmayan yeni başkan, okullara bank sevk edilmesi talimatı verdi. Aksaray’da ilk kez düzenlenen Çocuk Festivali ile 2.’si düzenlenecek olan Kitap Fuarına davet herkesi davet etti.

Başkan Yazgı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle kendisini ziyarete gelen Beren Kurt isimli öğrenciye de koltuğunu bıraktı. Yeni Başkan, Aksaray’a hayvanat bahçesi yapılmasını ve çocuk oyun parklarına daha fazla oyuncak konulmasını istedi.

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ise öğrenci başkanları tek tek dinledi. Öğrencilere hedef ve ideallerini soran Başkan, bunun için çok çalışmaları tavsiyesinde bulundu.

Tüm çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlayan Başkan Yazgı, kendisini ziyarete gelen öğrencilere hediyeler verdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Sarıyahşi Kaymakamı Üniversiteyi Kazanan Öğrencileri Ödüllendirdi

Sarıyahşi Kaymakamı Üniversiteyi Kazanan Öğrencileri ÖdüllendirdiSarıyahşi Kaymakamı Sercan SAKARYA, Üniversiteye giriş sınavında başarı

ATSO Heyetinden Adliye Ziyareti

ATSO Heyetinden Adliye ZiyaretiAksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, Meclis

Yunus Emre Anma etkinlikleri Ortaköy’de yapılacak

Yunus Emre Anma etkinlikleri Ortaköy’de yapılacakBüyük Türk Mutasavvıfı Yunus Emre, 24 Eylül 2018 Pazartesi günü saat 11.00’de,

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN