ATSO’dan Vali Pekmez’e Veda Yemeği

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » ATSO’dan Vali Pekmez’e Veda Yemeği
03 Kasım 2018 - 10:32 | 34 kez okunmuş
ATSO’dan Vali Pekmez’e Veda Yemeği

Aksaray İş Dünyasının öncü kuruluşu olan Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası geçtiğimiz günlerde açıklanan kararname ile Adıyaman Valiliğine atanan ilimiz Valisi Aykut Pekmez ile veda yemeğinde bir araya geldi.

Düzenlenen programa Vali Aykut Pekmez, ATSO Başkanı Cüneyt Göktaş, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Tüzün, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ramazan Altundağ, OSB Müdürü Ayhan Ermiş ve ATSO Yönetim ile Meclis üyeleri katılım gösterdi.

İlimize ve sanayimize verdiği katkılardan dolayı teşekkür eden ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş yaptığı konuşmasında; “Aksaray’a bu zamana kadar verdiği tüm hizmetlerden dolayı Sayın Valimize teşekkür ediyorum. Halkın içerisinde olan ve halkın gönlünde taht kuran bunlarla birlikte iş dünyasını da ihmal etmeyerek sürekli esnafın ve sanayicinin yanında olan Valimiz Aykut Pekmez’i Aksaray halkı ve sanayici unutmayacaktır. Şehrimiz son yıllarda atanan İdarecilerden yana yüzü hep gülmektedir ki Aksaray’da çalışan her insanı bağrına basmıştır. Bu anlamda bu duygu ve düşüncelerimiz ile 10 Bin yıllık kadim tarihi olan Evliyalar, yiğitler ve Dürüst İnsanlar şehri, Hasandığı’nın Yüz akı Somuncu Baba’nın, Genç Osman’ın, Yunus Emre’nin Tapduk Emre’nin diyarı Şehr-i Sülaha ve iş dünyamız adına Valimize bir kez daha teşekkür ediyor Yeni Görev yeri olan Adıyaman’da başarılar diliyoruz” Dedi.

Aksaray İş Dünyasına ve Aksaray Halkına görev süresi boyunca kucak açmalarından dolayı teşekkür eden Aksaray Valisi Aykut Pekmez’de bu şehri hiçbir zaman unutmayacağının altını çizerek bu zamana kadar OSB Yönetiminde ve ATSO Yönetimindeki çalışmalarından dolayı Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş’a teşekkür ederek başarılar diledi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Evden Hırsızlık yapan 2 kişi yakalandı

Evden Hırsızlık yapan 2 kişi yakalandıAsayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliğinin ilimizde meydana gelen

Aksaray’da 83 bin öğrenci karnelerini alarak yarıyıl tatiline başladı

Aksaray’da 83 bin öğrenci karnelerini alarak yarıyıl tatiline başladıAksaray’da 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı 1.Yarıyılını tamamlayan 83.352

Seçimlerin Aksaray’da huzur içinde yapılması için ne gerekiyorsa hep birlikte yapacağız

Seçimlerin Aksaray’da huzur içinde yapılması için ne gerekiyorsa hep birlikte yapacağızVali Ali Mantı: “Seçimlerin Aksaray’da huzur içinde yapılması için ne gerekiyorsa

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN