Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Yorulmak bilmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz

Yorulmak bilmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz

A - +

Aksaray Haberleri - 05.05.2015 - 13:51

Yorulmak bilmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz

Yaklaşan seçimler için hazırlıklarını hız kesmeden sürdüren Aksaray AK Parti Teşkilatı her gönülden bir dua, her bir yüze bir tebessüm kondurabilmek amacıyla mahallelerimizi ziyarete devam ediyor. Somuncu baba mahallesinde düzenlenen mahalle toplantısında coşku Ak Heyeti görünce daha da yükseldi. Ak heyet olarak İl Başkanı Abdulkadir Karatay, Milletvekili Adayları İlknur İnceöz, Nevzat Patla, Hüseyin Hüyük ve Ak Parti teşkilatı katılım sağladılar.

Somuncu Baba Mahallesinde Teşkilatımız tarafından düzenlenen mahalle toplantısında konuşma yapan Milletvekili ve Adayı İlknur İnceöz, Aksaray için yapılan, yapılacak olan projelerden bahsetti. Başbakanımızın verdiği müjdeleri yeniledi ve Bizler boş durmuyoruz sizlerin huzur ve refahı için her yolu deniyoruz. Yorulmak bilmeden görev anlayışımızda samimiyetsizliğe yer vermedik, vermeyeceğiz. Son 13 yılda gerek Türkiye’de gerek Aksaray’da yapılanlar ortadadır. Karanlıktan aydınlığa geçen Yeni Türkiye ancak sizlerin zaferidir, diyen İnceöz, Sizlerde yakından takip ediyorsunuz ki eğitimde birçok engelleri kaldırdık; bunlardan biri de Üniversitelerde okuyan kızlarımız, kamuda çalışan hanımlarımız ve TBMM’de milletvekillerimize başörtüsü serbest hale getirilerek kadınlar arası eşitlik sağladıklarını ifade etti.

Mahalle sakinlerinin yoğun ilgisi ve coşkusu ile gerçekleşen somuncu baba mahalle toplantısı, Aksaray’ın genelinden mahallelerine kadar insanımız AK Kadrolara, AK Parti’ye inancını güvenini göstermektedir, dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021