SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Yine Kazanan Milletimiz Olacak

Yine Kazanan Milletimiz Olacak

A - +

Ana Manşet - 20.02.2024 - 10:27

Yine Kazanan Milletimiz Olacak

AK Parti’ye her dönem olduğu gibi yine yoğun bir teveccüh olduğunu söyleyen Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, “31 Mart seçimlerinde inşallah zafer milletimizin olacak” dedi.

Hafta sonu AK Parti Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, Milletvekili Hüseyin Altınsoy, Merkez İlçe Başkanı Muammer Gür, Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Öztürk ve teşkilat mensupları ile birlikte Yenikent’te Ali Altınsoy’un, Yeşilova’da Şeref Gürlek’in seçin ofisini ziyaret etti. Ardından Ihlara’da Ali Köksal’ın, Demirci’de İsmail Kav’ın ve Sultanhanı ilçesinde ise Fahri Solak’ın seçim ofisinin açılışını gerçekleştiren AK heyet, coşkulu bir törenle karşılandı.

Yoğun ilgiden dolayı “AK Parti sevgisi de sevdası da bu kentte de bu ülkede de bitmez” diyen İl Başkanı Aktürk, “Her beldemizde, her ilçemizdeki açılışlarımız adeta miting havasında geçiyor. Bazı adaylar bu kadar kalabalıkla miting bile yapamazken biz büyük bir coşkulu kalabalıkla seçim bürolarımızı açıyoruz. Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan hemşerilerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”

AK kadrolar olarak kendilerine gösterilen teveccühün karşılığı olarak gece gündüz çalışarak hizmet edeceklerinin altını çizen Aktürk, “Her ilçemizde, her mahallemizde, her sokağımızda tek bir ses var, “Gerçek Belediyecilik için hazırız kararlıyız”. Aksaray olarak Recep Tayyip Erdoğan’ın yanına gittiğimizde ‘Cumhurbaşkanım biz geldik, en yüksek oy oranıyla geldik’ demeye hazırız. Gayret bizden zafer Allah’tan” dedi.

Tüm açılış törenlerinin yoğun ilgiden dolayı miting havasında geçmesi, Aksaray halkının tercihini yine AK kadrolardan yana kullanacağının mesajı olarak nitelendirildi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021