Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Yeşilova Belediyesi’nden Öğrencilere Basketbol Sahası

Yeşilova Belediyesi’nden Öğrencilere Basketbol Sahası

A - +

Aksaray Haberleri - 27.05.2015 - 16:22

Yeşilova Belediyesi’nden Öğrencilere Basketbol Sahası

Aksaray’ın Yeşilova beldesinde eğitim öğretim veren Yeşilova Çok Programlı Anadolu Lisesi bahçesine belediye tarafından kilitli taş döşeme ve basketbol sahası yaptırılıyor.
Okul yönetimi ve öğrencilerin talebi üzerine harekete geçen Yeşilova Belediye Başkanı Adnan Bayraktar, belediye ekipleri ile birlikte liseye giderek çalışma başlattı. Ekipler okul bahçesinde ölçüm ve incelemeler yaparken, yapılan ön çalışmaların ardından kilitli taş ve basketbol sahası işi için çalışmalar başladı.
Konuyla ilgili bilgiler veren Yeşilova Belediye Başkanı Adnan Bayraktar, amaçlarının belde halkına en iyi hizmeti verebilmek olduğunu belirterek, bu kapsamda her türlü çalışmayı sürdürdüklerini söyledi. Lise bahçesine kilitli taş döşemesi ve basketbol sahası yapımı için çalışmalara başladıklarını belirten Başkan Bayraktar, kısa bir sürede çalışmayı tamamlayarak okul yönetimi ve öğrencilere spor ve sosyal aktiviteler yapacakları alanı hizmete sunacaklarını söyledi.
Okul yetkilileri ve öğrenciler ise Belediye Başkanı Bayraktar’a teşekkür etti.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021