Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Yenikent Evladını Bağrına Bastı

Yenikent Evladını Bağrına Bastı

A - +

Ana Manşet - 26.04.2023 - 22:33

Yenikent Evladını Bağrına Bastı

AK Parti AksarayMilletvekili adayları Cengiz Aydoğdu, Sevinç Kasal, Av. Sinan Özkan ile birlikte Yenikent’tehemşehrileri ile buluşan Hüseyin Altınsoy’a belde halkı yoğun ilgi gösterildi.

AK Parti İl Başkanı Hamza Aktürk, il teşkilatı ve Milletvekili adayları ile birlikte vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili Adayı Altınsoy, yoğun ilgi ve sevgi gördüğü beldede vatandaşlarla teşekkür etti.

Seçim çalışmaları kapsamında tüm gönüllere dokunma gayretinde olduklarını anlatan Altınsoy, güçlü Türkiye için vatandaşların 14 Mayıs tarihinde sandığa giderek oylarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve onun yol arkadaşlarına vermelerini istedi.

Tüm beldeler gibi Yenikent halkının da yanlarında olduğunu vurgulayan Altınsoy, “Her gittiğimiz yer gibi Yenikent’li hemşehrilerim bizi adeta bağrına bastı.Sevgisine, muhabbetine mahzar etti. Biz bu sevgiyi karşılıksız bırakmayacağız. Tüm gücümüzle çalışıp yanlarında olacağız. Bu bağlamda teşkilat mensuplarımızla birlikte ilimizi karış karış geziyoruz. Esnaf ve vatandaş ziyaretlerimizden son derece memnun kaldık. Gittiğimiz heryerde partimize ve Sayın Cumhurbaşkanımıza çok güçlü bir destek var. Hemşehrilerimiz de seçimleri memleket meselesi olarak görüyor ve en güçlü bir şekilde bizleri destekleyeceklerini belirtiyorlar. ‘Allah Cumhurbaşkanımızı başımızdan eksik etmesin’ diyorlar. Bu konuda bizler de çok güzel çalışma yaptık, yapmaya da devam edeceğiz inşallah. Biz daha hiç yorulmadık, sahalarda olmaya devam edeceğiz. Tüm Yenikent halkına misafirperverlikleri için canı gönülden teşekkür ediyorum.

 

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021