Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Yeni Aksaray Seyahat Ailesi, Birlik ve Dayanışma Yemeğinde

Yeni Aksaray Seyahat Ailesi, Birlik ve Dayanışma Yemeğinde

A - +

Aksaray Haberleri - 05.05.2015 - 13:42

Yeni Aksaray Seyahat Ailesi, Birlik ve Dayanışma Yemeğinde

Aksaray’ın en gözde ulaşım firmalarından biri olan Yeni Aksaray Seyahat yöneticileri, çalışanlarıyla birlik ve dayanışma yemeğinde bir araya geldi.

Özel bir Restoranda düzenlenen dayanışma yemeğine firma sahiplerinden Nurettin Yumuşak, Cavit Çıtak ve çok sayıda personel katıldı.

Firma sahiplerinden Nurettin Yumuşak “ Bizler firma olarak “Her zaman daha yeni” sloganı ile yola çıktık. Aksaray’ımızın nüfusu ve öğrenci sayısı artıyor. Aksaray Üniversitesinde bugün 20 binlere yaklaşan bir öğrenci sayımız var. Bu öğrenci sayısının çoğalması ile Türkiye’nin her tarafından Aksaray’a tercihler yapılıyor. Öyle olunca bizde hatlarımızı Edirne’ye kadar uzatmaya karar verdik. 15 Mayıs itibarıyla Aksaray’dan Edirne,Tekridağ ve Çorlu hatlarımız başlayacak. Bunun yanında gündüz İstanbul seferlerimizde olacak. “dedi.

“Baharla beraber araç filosuna 2 yeni araç daha katacaklarının müjdesini veren Yumuşak “ 15 araçla öz malımızla Türkiye’nin metropol şehirlerine Aksaray’dan seferler yapmaya devam ediyoruz. Tabi ki bunu Yeni Aksaray Seyahat ailesi ile birlikte yapıyoruz. Hep beraber Aksaray halkımıza ve ulaşım sektörüne en iyi şekilde hizmet vermenin gayretinde olacağız. Bizler başarıyı yakaladık ama hedefimiz büyük o nedenle daha çok çalışacağız. Aksaray’ımızdan Türkiye’mizin her yerine uzanmaya çalışacağız. İnşallah bunu da hep birlikte başaracağız. Yeni Türkiye’de Yeni Aksaray Seyahati tercih ettiklerinden dolayı da Aksaray halkımıza ayrıca teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Firma sahiplerinden Cavit Çıtak ise “ Yeni Aksaray Seyahat olarak bilindiği üzere sık sık birlik ve beraberlik toplantıları düzenliyoruz. Arkadaşlarımızla yaptığımız istişarelerle halkımıza daha iyi hizmet vermenin gayretinde olacağız” dedi.

Öte yandan firmada 17 yıl çalıştıktan sonra emekli olan Haluk Erli’ye Nurettin Yumuşak tarafından hediye çeki verilerek hizmetlerinden dolayı teşekkür edildi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021