SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Vatandaşlar; Başkanımızın Çalışmalarından Menmunuz

Vatandaşlar; Başkanımızın Çalışmalarından Menmunuz

A - +

Ana Manşet - 30.01.2024 - 9:44

Vatandaşlar; Başkanımızın Çalışmalarından Menmunuz

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, ziyaret ettiği vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılanıyor.

Görev süreci boyunca vatandaşlarla sürekli bir araya gelmek için birçok program düzenleyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in tekrar Belediye Başkan Adayı olarak gösterilmesi vatandaşlar tarafından güler yüzle karşılandı.

Her gün binlerce vatandaşla bir araya gelen Başkan Dinçer, sivil toplum kuruluşları ile aile buluşmaları ve esnaf buluşmaları ile vatandaşların yeni dönem için görüş ve önerilerini alıyor. Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’i güler yüzle karşılayan vatandaşlar ilk dönemde olduğu gibi yeni dönemde de Başkan Dinçer’e tam destek veriyor.

Vatandaşlar, Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in görev süreci boyunca insan odaklı ve katılımcı belediyecilik yönetim anlayışı ile çalışmalar ortaya koyduğunu ifade ederek şu açıklamalarda bulundular; ‘’Belediye Başkanımız 5 yıllık görev süreci içerisinde şehrin asli ihtiyacı olan sorunlara kalıcı çözümler getirdi. İlk dönemde seçim vaatlerinin tamamını yerine getiren Başkanımızın yeni dönemde de şehre değer katacak projeler üreteceğinden şüphemiz yok. Bizlerde şehrimizi birbirinden özgün projelerle güzelleştiren Başkanımızı seçim sürecinde yalnız bırakmayacağız. Biz Başkanımızın sıcak ve samimi çalışmalarına şahit olduk.’’ İfadelerini kullandılar.

‘’BİZLERE OLAN GÜVENİ BOŞA ÇIKARMAMAK İÇİN DAHA FAZLA ÇALIŞACAĞIZ’’

Vatandaşlara yaptıkları tüm ziyaretlerde sıcak ve samimi bir şekilde karşılandıklarını belirten Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, ziyaretlere ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; ‘’Görev sürecimiz boyunca olduğu gibi seçim öncesinde de şehrimizin 48 mahallesinde, cadde ve sokaklarında vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Yeni dönem için talep ve önerilerini dinliyoruz. Şehrimizin her noktasındaki belediyecilik hizmetleri hakkında da görüşleri dinliyoruz. Vatandaşlarımızın bizlere olan güvenini boşa çıkartmamak için daha fazla çalışacağız. Gittiğimiz yerlerde güler yüz ve memnuniyetle karşılanıyoruz. Biz biliyoruz ki şehrimizin insanı âli cenaptır. Bu bizlere enerji veriyor. Vatandaşlarımızın heyecanı ve verdiği güçle yeni dönemde daha çok proje üreterek şehrimize büyükşehir ölçeğinde projeler kazandıracağız.’’ Dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021