Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Vali Kumbuzoğlu’ndan üniversite öğrenci yurduna ziyaret

Vali Kumbuzoğlu’ndan üniversite öğrenci yurduna ziyaret

A - +

Ana Manşet - 16.11.2023 - 8:41

Vali Kumbuzoğlu’ndan üniversite öğrenci yurduna ziyaret

Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu Gençlik ve Spor Bakanlığı Aksaray Erkek Öğrenci Yurdunu ziyaret etti. Aksaray Üniversitesinde yüksek öğrenimlerini sürdüren öğrencilerin sorun, ihtiyaç ve taleplerini dinleyen Vali Kumbuzoğlu iletilen sorunların çözümü için gerekli çalışmaların hemen başlatılacağını söyledi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız, Yurt Hizmetleri Müdürü Harun Koç, merkez ve ilçeler erkek ve kız yurt müdürlerininde hazır bulunduğu ziyarette yemek sırasına geçen Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu öğrencilerle birlikte akşam yemeği yedi. Yemek masasındaki öğrencilere yemek ve diğer yurt hizmetleri hakkında memnuniyetlerini soran Vali Kumbuzoğlu daha sonra yurdun şark odasında öğrencilerle buluştu.

Söz alan öğrencilerin yurt ve sosyal yaşamda karşılaştıkları sorun, talep ve ihtiyaçlarını dinleyen Vali Kumbuzoğlu; ulaşım, internet ve diğer belirtilen sorunların çözümü için çalışmaların hemen başlatılacağını söyledi. İletilen sorunların takibini yapacakların kısa sürede tekrar buluşacaklarını ifade eden Vali Kumbuzoğlu; not aldıkları talep ve ihtiyaçların son durumunu yine öğrencilerle konuşacaklarını aktardı.

Ailelerinin yüksek öğrenimlerini tamamlamaları için kendilerini Aksaray’a gönderdiğini her bir öğrencinin bu şehirde bir emanet gözü ile değerlendirildiğini kaydeden Vali Kumbuzoğlu; bir süre sohbet ettiği öğrencilere:

“İlettiğiniz her bir sorunun çözümü ulaşım, internet sıkıntıları ve diğer taleplerinizi tek tek not aldık. Daha önce ziyaret ettiğimiz kız yurdumuzda olduğu gibi erkek yurtlarımızda da belirtilen sorunların çözümünü sağlayacağız. Biz ve ilgili kamu kurumları bu noktada her zaman yanınızdayız. Bizim sizden tek bir isteğimiz var. Bir kişi bile dünyayı yeniden şekillendirebilir. Bu neden siz olmayasınız. Özgüveniniz yerinde olacak. Başarılı olmak için gayret gösterip çalışmanız tek dileğimizdir’ dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021