Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » “Ülkemize, Türkiye’mize hizmet etmek tarihi bir sorumluluktur”

“Ülkemize, Türkiye’mize hizmet etmek tarihi bir sorumluluktur”

A - +

Aksaray Haberleri - 16.05.2015 - 16:09

“Ülkemize, Türkiye’mize hizmet etmek tarihi bir sorumluluktur”

Aksaray AK Parti Milletvekili Adayı İlknur İnceöz, 7 Haziran seçimleri öncesinde köy köy gezerek hem vatandaşlardan destek hem de sorunlarını dinliyor. Parti teşkilat üyeleriyle birlikte Güzelyurt ilçesi ve Ilısu köyüne giden İnceöz, buradaki köy kahvesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların yoğun ilgiyle karşılandı.

Köylü halktan destek ve dualarını isteyen İnceöz, Ak Parti Hükümetini siz köylülerimiz ve köylerimiz için yatırımları devam edecektir. Ak Parti, bütün kadrolarıyla, birimleriyle ve bütün teşkilatla kendini daima milletin kaderiyle birlikte tanımlayan ve kendini milletine adayan bir partidir. Bu partiye mensubiyetle Ak Parti çatısı altında ülkemize, Türkiye’mize hizmet etmek tarihi bir sorumluluktur, dedi.

Milletvekili İnceöz, ziyaretine köydeki hanımların düzenlemiş olduğu Miraç Kandili münasebetiyle düzenlenen toplu hatim duasına programa katıldı. Dua sonrası toplantı ile devam etti. Hanım kardeşlerimizle hasbihal ve ederek Cuma günü ve kandil münasebetiyle gerçekleştirilen dua programı için teşekkür eden inceöz, Allah sizlerden razı olsun her birinizin cuması ve kandili mübarek olsun dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021