SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » TİMBİR heyeti Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası’nda

TİMBİR heyeti Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası’nda

A - +

Ana Manşet - 13.06.2024 - 10:41

TİMBİR heyeti Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası’nda

Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa ve beraberindeki heyet, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Koçaş’ı ziyaret etti.

TİMBİR Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa, TİMBİR Genel Başkan Yardımcısı Cengiz Aksan, TİMBİR Danışma Kurulu Başkanı Veysel Cıncık, Birlik Haber Ajansı (BHA) Genel Müdürü Muhammet Kaçar, TİMBİR Aksaray Temsilcisi Yaşar Sarıkaya, TİMBİR Yüksek İstişare Kurulu Üyesi, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr. Burcu Zeybek, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Koçaş’ı ziyaret etti. TİMBİR Genel Başkanı Dr. Basa görüşmede yürüttükleri faaliyetler ve projeler hakkında bilgi verdi.

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Koçaş ta Aksaray’ın tarım, hayvancılık ve sanayi alanlarında gelişmiş bir kent olduğunu belirtti. Kentte yük taşımacılığı için demiryolu projesinin yapımı noktasında çalışma yürüttüklerini kaydeden Koçaş, gelişen sanayi yatırımları ile birlikte eleman bulamama sorunu yaşandığını ifade etti. Kentte sanayi fabrikaları işçi aradıklarını vurgulayan Koçaş, Türkiye’nin en güçlü ekonomisine sahip iller arasında yer aldıklarını ve her geçen gün göç alan bir kent olduklarını da sözlerine ekledi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021