SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Üst Manşet » TİMBİR-BHA Hatay Temsilciliği törenle açıldı

TİMBİR-BHA Hatay Temsilciliği törenle açıldı

A - +

Üst Manşet - 25.05.2024 - 19:18

TİMBİR-BHA Hatay Temsilciliği törenle açıldı

TİMBİR Danışma Kurulu Başkanı Veysel Cıncık’ın temsilciliğinde TİMBİR ve BHA Hatay Bürosunun açılış törenine İskenderun Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Emin Ünalan, TİMBİR Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa, TİMBİR Genel Başkan Vekili Av. Cüneyd Altıparmak, TİMBİR Yönetim Kurulu Üyeleri Tanju Akıncıoğlu, Levent Özkurt, Menderes Demir, Birlik Haber Ajansı Genel Müdürü Muhammet Kaçar, Güvenlik Uzmanı Dr. İmbat Muğlu, CHP İskenderun İlçe Başkanı Hüseyin Derin ile STK temsilcileri ve davetliler katıldı.

Açılışta konuşan TİMBİR Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile kurulan TİMBİR’in Birlik Haber Ajansı ile birlikte Türkiye’nin dört bir yanında fiziki ofislerinde açmaya başladığını belirterek Balıkesir, İzmir ve Tekirdağ’dan sonra Hatay Temsilciligini de açtıklarını kaydetti. Dr. Basa, Hatay Temsilcisi ve TİMBİR Danışma Kurulu Başkanı Veysel Cıncık’a teşekkür etti.

Hatay’ın ağır bir deprem felaketi yaşadığını hatırlatan ve geçmiş olsun dileklerini ileten Dr. Basa, kentte yaraların sarılması için yapılacak işler olduğunu, bunların duyurulması için TİMBİR ve BHA olarak çaba harcayacak bu çalışmalara destek vereceklerini sözlerine ekledi.

Konuşmaların ardından kesilen kurdela ile TİMBİR-BHA Hatay Temsilciliği açılışı gerçekleştirildi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021