SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Teşekkürler AKSARAY

Teşekkürler AKSARAY

A - +

Ana Manşet - 16.05.2023 - 20:24

Teşekkürler AKSARAY

TEŞEKKÜRLER AKSARAY

Tarihimizin en yüksek katılımlı seçimlerinden biri olan 14 Mayıs seçimleri, aziz milletimizin basiret ve ferasetiyle Türkiye genelinde olduğu gibi Aksaray’a yakışır bir şölen havası içinde gerçekleştiğini belirten AK Parti Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, “Aksaray’ımız bir kez daha liderine, partisine ve Cumhur İttifakına güçlü bir destek vermiştir. Kıymetli Aksaraylı hemşerilerimize teşekkür ediyoruz.”

Milletimiz; Kandil’den, Pensilvanya’dan, sosyal medya mecralarından ve yabancı dergi kapakları üzerinden yapılan siyaset mühendisliklerine rağmen özgür iradesi ile dünya lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıktığını dile getiren Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, “Türkiye’nin kaderini oyladığımız 14 Mayıs seçimlerinde, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan yüzde 49,50 oy oranıyla, en yakın rakibine büyük fark atarak sandıktan açık ara birinci çıkmıştır. Aksaray’ımız ise Cumhurbaşkanına en çok oy veren iller içerisinde yer aldı. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde de çoğunluğu Cumhur İttifakına vererek bize ve İttifakımıza güvendiğini, inandığını, geleceğini burada gördüğünü teyit etmiştir. 14 Mayıs’ta sandığa giderek, özgür iradelerini yansıtan tüm vatandaşlarımıza, yurtdışıyla birlikte 56 milyon insanımızın her birine katkıları ve saygıdeğer oyları için teşekkür ediyorum. Emeğini esirgemeyerek, gecesini gündüzüne katan İl yönetim kurulu üyelerimize, İlçe Başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerimize, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkan ve üyelerimize, Belde Başkan ve üyelerimize, Belediye Başkanlarımıza, İl Genel Meclis Başkanımıza ve üyelerimize, sandık kurulu üyelerimize, sandık müşahitlerimize, mahalle başkanlarımıza, okul sorumlularımıza, güvenlik güçlerimize teşekkür ediyorum.”

Aksaray’ın bu defa tarihi bir oyla Cumhurbaşkanına destek vereceğine inandığını vurgulayan Başkan Aktürk, “Yüksek Seçim Kurulu tarafından yapılan açıklamalara göre en yakın rakibimizle aramızdaki 2 buçuk milyon oy farkına rağmen Cumhurbaşkanı seçimi, ikinci tura kalmıştır. AK Parti olarak 21 yıldır bizim için seçim çalışması, seçimin bittiği günün ertesi günü başlar. Durmak yok, yola devam diyerek Türkiye Yüzyılı vizyonumuz doğrultusunda 28 Mayıs için bugünden itibaren çalışmaya başladık. Milletimiz şaşmaz ferasetiyle, bu sefer daha güçlü bir şekilde Sayın Cumhurbaşkanımıza destek verecektir. Hangi siyasi partiye gönül verirse versin tüm vatandaşlarımızın oyuna talip olduğumuzu ifade etmek istiyoruz. İkinci turda zaferimizi taçlandırarak, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı rekor bir oyla yeniden Cumhurbaşkanı yapacağız. Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da Aksaray’ımız için, Türkiye için, durmadan, yorulmadan, aşkla çalışmaya devam edeceğiz. Doğru Zamanda Doğru Adamla, durmak yok yola devam.”

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021