SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Taptuk Emre Köyünde 17 yıl cezası bulunan firari yakalandı

Taptuk Emre Köyünde 17 yıl cezası bulunan firari yakalandı

A - +

Ana Manşet - 30.06.2022 - 9:25

Taptuk Emre Köyünde 17 yıl cezası bulunan firari yakalandı

Aksaray İl Jandarma Komutanlığının sorumluluk bölgesinde emniyet, asayiş ve kamu düzeninin sağlanmasına yönelik çalışmalar hız kesmeden devam etmektedir.

 

Yasadışı faaliyetleri olan kişi ve örgütleri tespit etmek, suç ve suçlu bağlantılarını ortaya çıkarmak ve faillerinin yakalanarak adlî mercilere teslim edilmesini sağlamak amacıyla Aksaray Cumhuriyet Başsavcılığının talimatı doğrultusunda icra edilen faaliyetler kapsamında, Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından 25 Haziran 2022 tarihinde Aksaray Merkez Taptuk Emre Köyünde icra edilen devriye faaliyeti esnasında “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapma” suçundan aranan ve hakkında “17 yıl 2 ay” kesinleşmiş hapis cezası bulunan O.Ç (1994-E) isimli şahıs yakalanarak gözaltına alınmıştır.

 

Gözaltına alınan yakalamalı şahıs adli makamlara sevk edilmiş olup, tutuklanarak Aksaray T Tipi Kapalı ve Açık Cezaevi İnfaz Kurumuna teslim edilmiştir.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021