SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Sümeyye Özyön Canlı Yayaın Konuğu Oldu

Sümeyye Özyön Canlı Yayaın Konuğu Oldu

A - +

Ana Manşet - 29.03.2023 - 11:36

Sümeyye Özyön Canlı Yayaın Konuğu Oldu

Aksaray Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Sümeyye Özyön Koç Ajans’ın “Seçim 2023″ canlı yayın konuğu oldu.
Özyön ” Vatanımıza,milletimize bağlı bir birey olarak yetiştim. Bununla birlikte eğitime ve sosyal faaliyetlere çok önem verdim. Aksarayı’mız bu alanlarda ve turizm alanında önemli projelerim var. Geçmiş ve mevcut siyasilerimizin hepsine bir Aksaraylı olarak şahsım adına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Aksaray’ın şuanki başarısında onların önemli katkıları var.
Cumhurbaşkanımız, Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncü olmasıyla Türk Dünyası ile ilgili adımlar hızlandı.
Şehrimizinde özellikle Türk Dünyasının merkez şehirlerinden olmasını önemsiyorum. Ticaret, eğitim ve teknoloji ile bağıntılı olarak turizmimizide ileriye taşıyacak, benide çok heyecanlandıran düşüncelerim var. Temennim bunu hep birlikte hayata geçirebilmektir. Ankara’da bu alanlarda siyasi büyüklerimize çalışmalarımdan bahsettim. Aksaray hususundada üzerime düştüğü kadarıyla değerlerinden ve şehrimizin potansiyel durumundan oldukça söz ediyorum. Memleketimle her anlamda gurur duyuyorum,bunuda her fırsatta dile getiriyorum.
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a mantık çerçevesinde bakan herkes Allah rızası için sever ve destek olur. Bizler Liderimizin ülkemize ve milletimize olan sevdasını,hizmetlerini bildiğimiz için gönülden bağlıyız. Dinimiz açısındanda derin düşünecek olursak kötü bir insanı kimse sevemez, iyi insanlar Allah için sevilir. Sonuç olarak Liderimizin attığı her adımın iyi niyetlerle olduğunun farkındayız,bu nedenle onunla yol yürüyor olmaktan çok mutluyum. Bizlerde eğer hayallerimizin peşinden gidebiliyorsak doğru işler için girişimlerde bulunabiliyorsak Cumhurbaşkanımızın sayesinde yapabiliyoruz. Devletimizin gücünü devletimizin babasına ve milletimizin desteklerine borçluyuz.
Bu anlamda hemşehrilerimizin gerçekleri gördüğü düşüncesi ile önceki seçimlerde olduğu gibi Liderimizin ve partimizin yanında olacağına inancım tam. Şahsıma verilen destekler içinde ayrıca tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.
Cumhur İttifakı güven ittifakıdır. MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli ülkemiz ve milletimizin bekası söz konusu olduğu vakit devletimizin ve Liderimizin yanında oldu,olmaya devam ediyor. Birlikte tüm zorlukları aşacağımıza inanıyorum.”

6’LI MASA BİRLEŞTİRMEK İÇİN DEĞİL AYRIŞTIRMAK İÇİN BİR ARAYA GELMİŞ
Sümeyye Özyön 6’lı masa hakkında “İstikrarsız bir masa,Türkiye’de hızlı karar alabilme mekanizması bu kadar önemliyken farklı görüşlere sahip,birbirinin arkasında duramayan bir ittifak ülkemize ve milletimize zarar verir. Ülkemizde bir sorun oluşuyorsa kötü muhalefetten kaynaklı. Birleştirmek için değil ayrıştırmak için bir araya gelmişler, bakanlıkları, kurumları bölüşme kavgasını ediyorlar,hırslarından dolayı ülkemize zarar verdiklerinide umursadıklarını zannetmiyorum.Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu Cumhurbaşkanımızın güvenini boşa çıkardıkları yetmediği gibi, düşman gibi hareket ediyorlar. Ali Babacan özellikle milletimizi kışkırtmak için keskin ifadelere yer veriyor. Ülkemiz bütün değerleriyle ,bütün etnik kökenleri ile millet olmuştur. Ali Babacan tıpkı dış güçlerin yaptığı gibi mezhep ve etnik köken ayırt ederek karışıklık çıkarmak derdinde. Milletimizin böyle bir partiye verecek bir oyu yok. İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener konusunda ise ben bir kadın olarak üslubunu doğru bulmuyorum. Dinimizde ve kültürümüzde kadının temsili bu olmamalı.” Diyen Özyön Aksaraylılara hayırlı ramazanlar dileği ile memleketini çok sevdiği ifadelerine yer verdi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021