Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » “Sizlerin Destekleriyle Aksaray kazanacak Türkiye kazanacak”

“Sizlerin Destekleriyle Aksaray kazanacak Türkiye kazanacak”

A - +

Aksaray Haberleri - 16.04.2015 - 15:31

“Sizlerin Destekleriyle Aksaray kazanacak Türkiye kazanacak”

Ak parti Aksaray il başkanı Abdulkadir Karatay yayınladığı basın bildirisinde, Bizler Ak Parti Aksaray Teşkilatı olarak bugün yani 16.04.2015 tarihi itibari ile seçim çalışmalarımıza gümbür gümbür başlamış bulunuyoruz, dedi.

Amacımız Aksaray, Hedefimi Aksaray’ımızın siz güzide insanlarına yakışır hizmetler sunmak. Mahalle mahalle ilçe ilçe hatta ev ev Milletvekili adaylarımızdan teşkilatımızın her kademesindeki arkadaşlarımızla birlikte seçim yürüyüşümüze başlıyoruz. Adımıza şanımıza yakışır AK kadrolarımızla Ak seçim dönemi için durmadan yılmadan yorulmadan çalışacağız en büyük vaadimiz sizlere layık olmak, olacağız! Hedefimiz 51 gün boyunca sizlerle hemhâl olmak sizlerden olup size karışmak. Yolumuz sizin yolunuz davamız bir olan İslâm davası!

Değerli Aksaraylı hemşerilerim, bizler sizler için her daim yanı başınızdaki dostlarız olacağız diyen il başkanı, Sadece başınız sıkıştığında değil mutlu gününüzde ya da bir oturumluk çay sohbetlerinize de talibiz. Bu seçim her seçim gibi önemli sağlam iradenizin yansıması olacaktır. Desteklerinizle Aksaray kazanacak Türkiye kazanacak. Bizler Aksaray’ın Ak Kadroları İl, İlçe Kadın ve Gençlik Kolları olarak her zaman her zorluğa Aksaray için millet için Türkiye için ve Tüm Mazlumlar için buradayız varız biriz birlikteyiz. Allah yar ve yardımcımız olsun, dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021