SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Sezonu İyi Bir Noktada Tamamlayacağız

Sezonu İyi Bir Noktada Tamamlayacağız

A - +

Ana Manşet - 20.12.2023 - 9:45

Sezonu İyi Bir Noktada Tamamlayacağız

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer ve Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu, Düzcespor maçı öncesi temsilcimiz Motolux 68 Aksaray Belediyesporlu futbolcular ve teknik heyetle yemek organizasyonunda bir araya geldi.

Son iki haftada alınan galibiyetlerle puan cetvelinde üst sıralara tırmanışını sürdüren siyah beyazlılar, taraftarı önünde ilk yarının son müsabakası olan Düzcespor maçından da galibiyetle ayrılarak devre arasına moralli girmek istiyor.

Belediye Başkanı ve Motolux 68 Aksaray Belediyespor onursal başkanı Dr. Evren Dinçer, yemek organizasyonunda yaptığı konuşmasında, şehrin 20 yıllık 2.lig hasretine son verdiklerini, büyük emeklerle çıkılan bu ligde kalıcı olmak istediklerini söyleyerek şöyle devam etti:

“Göreve geldiğimizde BAL liginde olan ekibimizi önce profesyonel kategoriye 3.lige, ardından uzun yıllardır özlemini duyduğu 2.lige yükselerek önemli bir başarıya imza attık. Burada kalıcı olmak istiyoruz ve bunu başaracak gücümüzde var.

İnşallah galibiyet serimizi Düzce maçıyla 3 maça çıkartarak devre arasına moralli girmek istiyoruz. Aksarayspor şehrimizin ortak paydası. Bu ivmenin ve başarının devam etmesini diliyoruz. Takımımıza desteklerini esirgemeyen başta valimiz sayın Mehmet Ali Kumbuzoğlu’na, isim sponsorumuz olan Motolux firmamız yetkilisi sayın Mustafa Kurt bey’e çok teşekkür ediyorum birlik içerisinde sezonu iyi bir noktada bitireceğiz” dedi.

Aksaray valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu ise yaptığı konuşmasında siyah beyazlı ekibe güvendiklerini, bu takımın daha üst sıraları hak eden bir ekip olduğunu ifade ederek Düzcespor maçı öncesi futbolculardan galibiyet sözü aldı. Başkan Dinçer daha sonra günün hatırası olarak Motolux firma yetkilisi Mustafa Kurt’a ve Vali Kumbuzoğlu’na plaket ve isimlerinin yazılı olduğu Aksarayspor forması hediye etti.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021