SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Şehit Ailesi şehit oğulları adına Aile Sağlığı Merkezi yaptırdı

Şehit Ailesi şehit oğulları adına Aile Sağlığı Merkezi yaptırdı

A - +

Aksaray Haberleri - 28.04.2016 - 15:49

Şehit Ailesi şehit oğulları adına Aile Sağlığı Merkezi yaptırdı

Şehit Ailesi şehit oğulları adına Aile Sağlığı Merkezi yaptırdı. Vali Şeref Ataklı: “Şehit ailemizin takdire şayan bu hayrı Aksaray’ımıza hayırlı olsun”
Aksaray’da şehit ailesi tarafından yaptırılan Aile Sağlığı Merkezi hizmete girdi. Vali Şeref Ataklı; şehit ailesini yaptıkları bu önemli hayır nedeniyle kutlayarak; devleti ve milleti için canını veren ve hiçbir zaman unutulmayacak şehit Ali Çakır’ın adını taşıyacak Aile Sağlığı Merkezinde vatandaşlara en iyi şekilde sağlık hizmeti verileceğini söyledi.
Yavuz Sultan Selim Mahallesinde 3 Aile Hekiminin görev yaptığı Şehit Ali Çakır Aile Sağlığı Merkezini yaptıran Erkan Çakır’a Valilik Makamında ‘Teşekkür Belgesi ‘takdim eden Vali Şeref Ataklı, kazandırılan bu hayırlı hizmetin çok önemli olduğunu söyledi.
-Şehit ailemizin bu hayrı çok özel ve kıymetli
Sağlık ve eğitim alanlarında Aksaraylı hayırseverlerin cömert davrandığını, bundan büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden Vali Ataklı; “Canından canı en kıymetli varlığını vatan, devlet ve milleti için veren şehit ailemizin şehit olan oğlu için böyle önemli bir hayırda bulunması, kelimelerle ifade edilemez diye düşünüyorum. Çakır ailesinin bu hayrı çok özel ve kıymetli, kendilerini tebrik ediyorum. Allah razı olsun. Bizler ne yapsak şehidimizin hakkını ödeyemeyiz. Onu ve bütün şehitlerimizi hayırla, rahmetle anıyoruz. Şehidimizin ailesinin gösterdiği bu özel ve gerçekten önemli davranış takdire şayandır. Kendilerini kutluyorum. Bu önemli hizmet Aksaray’ımıza hayırlı olsun’ dedi.
Vali Ataklı; Aksaray’da hayırseverler tarafından yapımı üstlenen Cumhuriyet Mahallesi Gülüzar Musa İnceöz Aile Sağlığı Merkezi, Hashas Mahallesinde Geylani Aile Sağlığı Merkezi, Şamlı Mahallesinde Elief-Ali Dede Bilgi Aile Sağlığı Merkezi ve Küçük Bölcek Mahallesinde Göktaşlar Aile Sağlığı Merkezinin en kısa zamanda tamamlanarak vatandaşların hizmetine gireceğini bildirdi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021