Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Savaş Ulukaya’dan Fotoğraf Sergisi

Savaş Ulukaya’dan Fotoğraf Sergisi

A - +

Aksaray Haberleri - 10.09.2014 - 13:56

Savaş Ulukaya’dan Fotoğraf Sergisi

Savaş Ulukaya’dan Fotoğraf Sergisi

32. Uluslararası Aksaray Ihlara Kültür Turizm ve Sanat Festivali çerçevesinde “Sizin Gözünüzde Aksaray” yarışmasında ödül alan fotoğraflar ile Aksaray Belediye Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünde görevli Savaş Ulukaya’nın kişisel fotoğraf sergisi açıldı.
Aksaray Belediyesine ait Zinciriye Medresesi içerisinde açılan sergide “Sizin Gözünüzde Aksaray” adlı yarışmanın jürisi tarafından belirlenen fotoğraf ile Belediye Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünde görevli Savaş Ulukaya’nın kendine ait Aksaray fotoğraflarından oluşan sergi büyük ilgi gördü. Sergi açılışına katılan Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ve davetliler fotoğrafları tek tek inceledi. Aksaray Belediyesinin “Sizin Gözünüzde Aksaray” adlı yarışmada ödül alan fotoğrafçılarda sergide hazır bulunarak, ödül aldıkları fotoğrafların hikayesini anlattı.
Kişisel fotoğraf sergisi açan Savaş Ulukaya ise yaptığı açıklamada, “Aksaray’ın tarihi ve turistik yerlerinin fotoğraflarını çekerek Aksaray’ımızın tanıtımın bir nebzede katkı sağlamaya çalıştım. Bana bu imkanı sağlayan başta Belediye Başkanımız Sayın Haluk Şahin Yazgı’ya teşekkür eder, yeni fotoğraf çekecek kardeşlerime bu fotoğrafların örnek olmasını temenni ederim” diye konuştu.
Öte yandan, Başkan Yazgı ve sanatseverler Zinciriye Medresesinde düzenlenen AKMEK el sanatları sergisini de gezdi. AKMEK kursiyerlerinin takı tasarım, dikiş-nakış, çini, tezhip ve ebru sanatıyla yapmış olduğu eserler büyük beğeni topladı.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021