Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Sağlık Öğrencilerinden Kardeş Okula Yardım Eli

Sağlık Öğrencilerinden Kardeş Okula Yardım Eli

A - +

Aksaray Haberleri - 21.04.2015 - 13:37

Sağlık Öğrencilerinden Kardeş Okula Yardım Eli

Hüseyin Cahit Korkmaz Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, kardeş okul olarak belirledikleri Aksaray Merkez Yalnızceviz Köyü İlköğretim Okulu için yardım kampanyası düzenledi.

Hüseyin Cahit Korkmaz Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, kardeş okulları olan Aksaray Merkez Yalnızceviz Köyü İlköğretim Okulu’nu unutmadı. Yardım kampanyası düzenleyerek kardeş okullarına kırtasiye malzemesi gönderen öğrenciler, kampanya kapsamında büyük bir özveri ile görev aldı.

Okul Rehber Öğretmeni Fatma Çetinkaya ve öğrencilerinin düzenlediği kampanyayla toplanan yardımları, kardeş okullarına götürdüler. Öğrenciler ayrıca kardeş okullarındaki öğrencilere birlikte vakit geçirip resim çizdiler.

Hüseyin Cahit Korkmaz Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hızır Faruk Maraşlıoğlu, kardeş okul olarak seçtikleri Aksaray Merkez Yalnızceviz İlköğretim Okulu yetkilileriyle yapılan görüşmelerinde, okulun ve öğrencilerin ihtiyaçlarını tespit ederek bunların karşılanması amacıyla yardım kampanyası başlattıklarını ifade ederek; “Öğrencilerimiz bu konuda büyük bir özveri göstererek kardeş okullarına yardım kampanyasında içten bir çalışma gösterdiler. Bu vesile ile kampanyaya büyük destek veren öğrencilerime ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. İmkanlarımız dahilinde kardeş okulumuza desteklerimiz sürecektir” dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021