Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Risk alma sigorta yaptır

Risk alma sigorta yaptır

A - +

Aksaray Haberleri - 02.06.2015 - 13:32

Risk alma sigorta yaptır

Sigorta bilincinin yaygınlaştırılması amacıyla Anadolu Sigorta, Groupama Sigorta ve Dask kurumu yetkililerinden oluşan heyet Hacı Cumali Uğur Ortaokulunu ziyaret ederek öğrencilerle ‘Sigorta’ üzerine bir etkinlik gerçekleştirdi.

TOBB Sigorta Acenteleri Meclis Üyesi ve Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Mustafa Çalışkan düzenlenen etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada sigortanın verdiği güven duygusu ile manevi olarak rahatlatan bir sistem olduğunu söyledi.

Sigorta ile ileride ortaya çıkabilecek risklerin önceden garanti altına alınmasını sağladığını bu bilincin tabana yayılması için öğrencilere sigorta nedir, neden sigorta konusunda sohbet ettiklerini ifade eden Çalışkan, ‘Ülkemizin deprem bölgesi olduğunu deprem ve afetler olduğunda keşke dememek için can ve mal emniyetimiz açısından can ve mallarımızı sigorta yaptırmamız gerektiğini ifade ettik.

‘sigortacılık ile ilgili çocuklarımızın gelecekte bu konunun önemini bilerek ihtiyaçları ölçüsünde teminat talebinde bulunmaları gerektiğini anlattık. Bizim açımızdan çok verimli bir etkinlik oldu. Yaptığımız görüş alışverişi ve sohbette öğrencilerimiz bu konunun bilincinde olduklarını gösterdiler.’ dedi.

Sigortanın çok geniş kapsamı olduğunu belirten Çalışkan, insanların hayatlarına yasabilecekleri olumsuzluklara karşı alacakları en büyük tedbirin sigorta olduğunu bunun öneminin iyi anlaşılması gerektiğini söyledi.

Çalışkan Aksaray’da bir çok okulda düzenlenen etkinliklerle sigorta bilincini en iyi şekilde oluşturmaya gayret gösterdiklerini söyledi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021