SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Regaip Kandili Rahmet ve Bereket Dolu Bir Sürecin Müjdecisidir

Regaip Kandili Rahmet ve Bereket Dolu Bir Sürecin Müjdecisidir

A - +

Ana Manşet - 17.02.2021 - 20:53

Regaip Kandili Rahmet ve Bereket Dolu Bir Sürecin Müjdecisidir

Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Yaşar Sarıkaya, Regaip Kandilini yazılı bir açıklamayla kutladı.

 

Regaip Kandilinin rahmet ve bereket dolu bir sürecin, Üç Ayların kapısını açan özel bir gün olduğunu, samimiyetle girilen bu kapının bir kurtuluş müjdesi ihtiva ettiğini kaydeden Sarıkaya, “Zihinlerimizin tazelenmeye, gönüllerimizin ferahlanmaya, kalplerimizin huzura duyduğu ihtiyacın karşılığı bu kutlu günler içerisinde gizli. Öze dönmek, manevi bakımdan yeniden hayat bulmak ve dirilmek, ihmal edilen veya yıpranan varlık manasının yeniden inşası ve ihyası nazarında bakıldığında, bu özel günlerin derin anlamı daha net şekilde görülecektir” dedi.

 

Mübarek Üç Ayların ve Regaip Kandilinin, başta salgın süreci olmak üzere, tüm insanlığın içinde bulunduğu her türlü sorunun en hayırlı biçimde çözümüne vesile olmasını dileyen Başkan Sarıkaya, açıklamasını, “Medya ailesinin, Aksaray’ımızın, ülkemizin ve tüm İslam Âleminin Regaip Kandilini kutluyoruz” sözleriyle tamamladı.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021