SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Ramazan’ın Bereketini Hemşehrilerimizle Paylaşıyoruz

Ramazan’ın Bereketini Hemşehrilerimizle Paylaşıyoruz

A - +

Ana Manşet - 13.03.2024 - 9:43

Ramazan’ın Bereketini Hemşehrilerimizle Paylaşıyoruz

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Ramazan-ı Şerif’in ilk akşamında teravih namazının ardından Yunus Emre Mahallesi sakinleriyle çay sohbetinde bulundu.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in ramazan ayı boyunca sürecek hane ziyaretleri başladı. Belediye Başkanı Dinçer, iftar programı ve teravih namazı sonrasında ev ziyaretleri yaparak vatandaşların istek ve taleplerini dinliyor.

Belediye Başkanı Dinçer, Ramazan’ın ilk akşamında Yunus Emre Mahallesinde Ramazan Durmaz’ın evine konuk oldu. Çay eşliğinde vatandaşlarla sohbet eden Başkan Dinçer, “Ramazan ayının bu güzelliklerini vatandaşlarımızla birlikte yaşamaktan mutluluk duyuyorum. Ramazan muhabbettir, birlik, beraberlik ve paylaşma ayıdır. Daha öncede olduğu gibi Ramazan ayı boyunca vatandaşlarımızı ziyaret ederek çay sohbetlerimizi sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Misafirperverliklerinden dolayı Durmaz ailesine teşekkür eden Başkan Dinçer, “İftar sonrası hemşehrilerimizle sıcak bir sohbet gerçekleştirdik. Bu vesile ile hemşehrilerimizin Ramazan ayını tebrik ediyor, bu mübarek ayın İslam Âlemine ve tüm insanlığa sevgi, barış, kardeşlik ve huzur getirmesini temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021