Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Otelde Yapılan aramada Sahte içki yakalandı

Otelde Yapılan aramada Sahte içki yakalandı

A - +

Ana Manşet - 15.10.2021 - 11:24

Otelde Yapılan aramada Sahte içki yakalandı

Aksaray İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde 5607 sayılı Kaçakçılık ile Mücadele Kanununa Muhalefet, Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Kullanmak ve Bulundurmak, 6136 sayılı Ateşli Silahlar ve Bıçaklar Hakkında Kanuna Muhalefet ve Resmi Belgede Sahtecilik suçlarının önlenmesi ve şüpheli şahısların yakalanarak kanun önüne çıkarılması yönünde kapsamlı çalışmalarımıza devam edilmektedir.

Konu ile ilgili yapılan istihbari çalışmalar sonucunda, Merkez ilçe mülki sınırları içerisinde bandrolsüz alkollü içki kaçakçılığı, uyuşturucu ve uyarıcı madde kullanmak ve bulundurmak, resmi belgede sahtecilik, silah ve mühimmat kaçakçılığı yapan şahısların yakalanmasına yönelik Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, 10 Ekim 2021 tarihinde Adli makamlardan alınan arama kararı doğrultusunda M.S. isimli şahsın işletmeciliğini yaptığı restoran, müzikhol ve otelinde yapılan aramada; (368) adet sahte TAPDK bandrolü, (32) litre el yapımı kaçak alkollü içki, (1) adet 9mm tabanca, (81) adet tabanca fişeği, (5) adet uyuşturucu içme aparatı ve (2) adet ruhsatsız pompalı av tüfeği ele geçirilmiş olup, (1) aranan şahıs yakalanmıştır.

Şüpheliler gözaltına alınmış olup, adli makamlara sevk edilmişlerdir.

 

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021