Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ortaköy’e Büyük Çıkarma

Ortaköy’e Büyük Çıkarma

A - +

Aksaray Haberleri - 05.05.2015 - 13:53

Ortaköy’e Büyük Çıkarma

Ak Parti İl Başkanı Abdulkadir Karatay beraberinde milletvekili adayları İlknur İnceöz, Nevzat Patla, Hüseyin Hüyük, Kadın Kolları Başkanı Hediye Pak ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Ortaköy ilçesine çıkarma yaptıklarını belirtti. Ak heyet ziyaretlerine İlçe girişinde tarlada çalışan vatandaşlarla başladı.

Bu davaya gönül verenler, hizmet kadrosunda görev alanlar, bu kervanda bizimle birlikte yol alan arkadaşlarımızla birlikte Ak partinin tüm kadroları, davamızın Ak Neferleri olarak asla basit siyasi hesaplar içerisinde olmamıştır ve olmayacaktır diyen İl Başkanı, Ak parti sadece milletin %50’lik bir oy kitlesine hizmet etmiyor. Bu toprak içerisinde yaşayan her vatandaşımıza hizmet üretiyor ve gönül ellerini uzatıyor. Ve Ak partinin hedefi bu seçimlerde hedefi ne %50’dir ne de %60’dır. Ak partinin hedefi 77 milyonun hepsini yani vatandaşlarımızın %100’ünü kucaklamaktır. Ak partinin anlayışının gereği Türkiye büyüklüğünde düşünmek, bize oy versin vermesin Türkiye Cumhuriyetinin istisnasız bütün vatandaşlarını kucaklamayı gerektirir. İşte bizim bütün farkımız buradadır, dedi.

Aksaray da gezilmedik mahalle, gezilmedik ilçe, çalmadık kapı bırakmayacağız. Ak Parti sözde siyaset yapmadığını, özde siyaset yaptığını her fırsatta dile getiriyoruz diyen İl Başkanı Karatay, Sözde dediklerini geciktirmeden icraata döken Ak Parti Heyeti olarak bugün Ortaköy ilçemize milletvekili adaylarımızla birlikte ziyarette bulunduk. Yağmur demeden, sıcak demeden, soğuk demeden yol tepe giderek Ortaköy’e kelimenin tam anlamıyla 3 milletvekili adayı ve Ak parti ana kademe başkanları ile çıkartma yaptıklarını belirtti. Ortaköy halkının büyük sevgisi ile karşılaşan Ak parti heyeti, Ak partinin 7 Haziran seçimlerinde büyük bir zaferle çıkacağının ayak sesleri olduğunu ifade etti.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021