SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Muhsin Çelebi Mahalesi Esnaflarından Başkan Dinçer’e Tam Destek

Muhsin Çelebi Mahalesi Esnaflarından Başkan Dinçer’e Tam Destek

A - +

Ana Manşet - 15.02.2024 - 11:19

Muhsin Çelebi Mahalesi Esnaflarından Başkan Dinçer’e Tam Destek

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer ve beraberindeki Ak Parti heyeti ile birlikte Muhsin Çelebi Mahallesinde faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti. Görev süreci boyunca esnaflarla istişare içerisinde çalışan Başkan Dinçer esnaflar tarafından memnuniyetle karşılandı.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer berberindeki AK Parti İl Başkanı Hamza Aktürk, Merkez İlçe Başkanı Muammer Gür, Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Öztürk, parti mensupları ve meclis üyeleriyle birlikte Muhsin Çelebi Mahallesi’ndeki esnafları ziyaret etti.

Görev süreci boyunca esnaflarla, gençlerle ve sivil toplum kuruluşları ile istişare içerisinde çalışan Başkan Dinçer, şehre kazandırılan projelerin ve çalışmaların görüş ve öneriler alınarak amacına uygun hale geldiğini dile getirdi. Esnafların yeni dönemde belediye hizmetlerinden beklentilerini talep ve önerilerini not alan Başkan Dinçer yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; ‘’ Şehrimizdeki tüm esnafımızı ziyaret edip talep ve önerilerini dinliyoruz. Bir eksik varsa bunu orada bizzat görüyoruz. Ekip arkadaşlarımla sorunu belirleyip çözüm yolu buluyoruz.

Bu bölgelerde yaptığımız düzenlemelere tanıklık edenler, sarf ettikleri memnuniyet verici sözlerle bizi mutlu ediyor. Görülüyor ki biz çok yerinde ve doğru müdahaleler ile vatandaşların ve bölge esnafının beklentilerine karşılık verebilmişiz. Değişim sadece fiziksel bir değişimin ötesinde yaşamsal bir değişimi de beraberinde getirdi. Yoğun bir şekilde zaman geçirdiği bu bölgede bulunan esnafımızda kendini yenileyerek mekânsal gelişimden tutun da hizmet kalitesine kadar birçok konuda değişime gitmiş. İyi hizmet, kaliteli hizmet veren kalıcı olacak ve eminim ki bol kazanç elde edecek. Ziyaretlerimiz artarak devam edecek. Tüm esnaflarımıza gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum’’ dedi.

Her fırsatta halkla iç içe vatandaşla iç içe olan Başkan Dinçer’in ziyaretinden memnuniyetlerini dile getiren esnaflar, “Başkanımızın bizleri ziyaret etmesi ve halimizi hatırımızı sorması bizleri mutlu ediyor. Şehrimize hizmet ve katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz” dediler.

Esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunan Başkan Dinçer, sohbet ettiği esnaflara bereketli ve bol kazançlar diledi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021