Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Milliyetçi Yürekler, PKK’ya Lanet Okumayanlarla Bir Olmaz

Milliyetçi Yürekler, PKK’ya Lanet Okumayanlarla Bir Olmaz

A - +

Ana Manşet - 22.05.2023 - 18:10

Milliyetçi Yürekler, PKK’ya Lanet Okumayanlarla Bir Olmaz

Yaklaşan 2.Tur Cumhurbaşkanlığı Seçimleri öncesi teşkilat mensupları ile hem kent merkezinde hem de ilçelerde seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, 7’li masada yer alan milliyetçi partilerin Aksaray’daki seçmenlerine, “Milliyetçi Yürekler, PKK’ya lanet okumayanlarla bir olmaz” diyerek seçmenleri sandığa davet etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a 14 Mayıs’ta en çok oy veren iller arasında 6.sırada yer alan Aksaray’da 2.Tur Cumhurbaşkanlığı seçimleri için saha çalışmaları devam ederken, AK Parti İl Başkanlığı tam kadro ilçe ve köylerde etkin çalışma sürdürüyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a en çok oy veren iller arasında yer alan Aksaray’ı 28 Mayıs’ta zirveye taşımak isteyen AK Parti teşkilatı sahadan olumlu dönüş alırken, AK Parti İl Başkanı Hamza Aktürk ise milliyetçi seçmenlerin PKK’ya lanet okumayanlarla yol yürünmeyeceğini dile getirdi.

7’li masada yer alan milliyetçi partilerin seçmenlerine seslenen Başkan Aktürk, “Yüksek Seçim Kurulu tarafından seçimin ikinci tura kaldığının duyurusunun hemen ardından tüm teşkilatlarımızla birlikte sahaya çıktık. İlk gün ki özverimizle birlikte Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan için mahalle mahalle, köy köy gezerek vatandaşlarımızla hasbihal ediyoruz. Kent genelinde sandıklara yansıdığı gibi Cumhurbaşkanımıza ciddi bir teveccüh ile karşılaşıyoruz ki bu teveccühü 28 Mayıs’a daha özverili taşımak istiyoruz. Sahada birçok konu dikkatimizi çekiyor. Bunlardan en önemlisi milliyetçi seçmenlerimizin 7’li masayı anlaması ve tepki göstermesi ilgimizi çekiyor. Bilindiği gibi nüfusunun ağırlıklı milliyetçi ve muhafazakâr olduğu Aksaray’da 7’li masanın tutumu ve durduğu saf özellikle milliyetçi seçmenlerimizi tedirgin ediyor. Şuan her yerde siyasetin konuşulduğu şehrimizde milliyetçi kesimin bir birilerine sorduğu tek bir soru var. Biz neden terör örgütlerinin oturduğu masalara destek veriyoruz ve o masada milliyetçi liderler ne yapıyor? Bu sorunun özüne indiklerinde gerçeklerle yüzleşen seçmenlerimiz milliyetçi kesimin aslında 7’li masadan uzak durduğunu ve durması gerektiğini anlıyor. Ama gerçek şu ki Milliyetçi Yürekler, PKK’ya lanet okumayanlarla bir olmaz” ded

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021