SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Milletvekili Altınsoy’dan Yeni Yıl Mesajı

Milletvekili Altınsoy’dan Yeni Yıl Mesajı

A - +

Ana Manşet - 30.12.2023 - 12:24

Milletvekili Altınsoy’dan Yeni Yıl Mesajı

Aksaray Milletvekili, Plan ve Bütçe Komisyonu üyesi Hüseyin Altınsoy, “”İnşallah 2024’te ülkemizde, Türkiye Yüzyılı vizyonumuzla, Cumhuriyetimizin yeni asrına yakışır çok daha büyük bir atılımı başlatacağız.” dedi.

Milletvekili Hüseyin Altınsoy mesajında, “Sevinçleri ve hüzünleriyle bir yılı daha geride bıraktık. Bizim için her geçen yıl, sadece geçip gitmiş bir yıl değil, önümüzdeki yılı daha hayırlı, daha güzel, hakkın rızası ve milletin duası adına daha dolu yaşayabilmek için derslerle dolu bir tecrübedir. Bu şuurda olabildiğimiz takdirde içtenlikle inanıyorum ki, 2024, ümitlerimizin daha çok tazelendiği, çalışma azmimizin artarak yükseldiği, birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde ülkemizin çok daha güzel günlere ulaştığı bir yıl olacaktır” dedi.

Türkiye’yi, hep ‘Durmak yok, yola devam’ diyerek büyüten, geliştiren, güçlendiren ve zenginleştiren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde gece gündüz demeden çalışacaklarını vurgulayan Milletvekili Altınsoy, “2024’te ilk vazifemiz, Türkiye’mizi dünyanın önde gelen ülkeleri arasına yükselten dünya liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın genel başkanlığındaki AK Parti’mizin yerel seçimlerde aday göstereceği kadroların seçimi kazanmasına destek vermek olacaktır. Yeni yıl her ne kadar Türkiye’mizin olacaksa da Aksaray’ımız içinde yeni bir başlangıç, yeni bir dönüm noktası olacaktır. Ben inanıyorum ki her dönem Cumhurbaşkanımızın emanetine sahip çıkan Aksaray halkımız, 2024’de yapılacak olan yerel seçimde de emanetine sahip çıkacak, AK kadrolara yine iş başına diyecektir. Bu duygu ve düşüncelerle 2024’ün İslam alemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını, mazlum coğrafyalarda akan kanın son bulduğu yeni bir dünyaya kapı aralamasını Allah’tan niyaz ederim.”

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021