Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Milletimiz Başladığı İşi 28 Mayıs’ta Sandıkta Bitirecek

Milletimiz Başladığı İşi 28 Mayıs’ta Sandıkta Bitirecek

A - +

Ana Manşet - 19.05.2023 - 20:49

Milletimiz Başladığı İşi 28 Mayıs’ta Sandıkta Bitirecek

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, 14 Mayıs’ta yapılan seçimde milletin değerlerini hiçe sayanların, gizli pazarlıklarla koltuk kavgasına düşenlerin kaosunun kaybettiğini, 21 yıllık istikrar, güven, cesaret ve umudun kazandığını ve yine kazanacağını belirtti.

Kendileri için halka hizmetin Hakk’a hizmet olduğunu anlatan Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, “Onlar bunu bilmez. Duymaz, umursamaz. Seçimden sonra deprem bölgesi için söylediklerini utançla izliyoruz. Daha düne kadar depremzedelerimize “bedava ev” vadediyorlardı, bugün aynı insanları utanmadan kapı dışarı ediyorlar. Suçüstü yakalanınca da hemen işi başka taraflara çekip kendilerini kurtarmaya çalışıyorlar. Halbuki hiçbir kılıf bu minareyi örtmeye yetmez. Onların milletle bir olması, anlamaları, dertlerine derman olmaları mümkün değil. Halkımız suyu getirenle testiyi kıranları çok iyi biliyor, iki zihniyet arasındaki farkı çok iyi görüyor.”

Bu yüzyılın Türkiye Yüzyılı olacağına işaret eden Aktürk, şöyle devam etti: “AK Parti’nin hizmet ve eser siyaseti anlayışıyla hiç kimse ama hiç kimse yarışamaz. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti belediyelerinin de AK Parti hükümetlerinin de 21 yıl içinde Türkiye’ye kazandırdıkları ortadadır. Bugün 2002 Türkiye’si ile kıyaslanmayacak bir konuma geldik çok şükür. Yılların ihmaline son verirken diğer yandan ülkemizi geleceğe taşıyan, çağ atlatan nice projelere imza attık. 14 Mayıs’ta milletin değerlerini hiçe sayanlar kaybetti. Ayasofya’yı yeniden özgür kılanlar kazandı. 14 Mayıs’ta gizli pazarlıklarla koltuk kavgasına düşenlerin kaosu kaybetti. 21 yıllık istikrar, güven, cesaret, umut kazandı. 14 Mayıs’ta Kandil’den, Pensilvanya’dan talimat alanlarla kol kola gezenler kaybetti. Milletin onurunu, Türkiye’nin bağımsızlığını, bölünmez bütünlüğünü koruyanlar kazandı. İkinci tur seçimlerinde Aksaray olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a desteğimiz daha güçlü çıkacaktır. Aksaray, bağımsız, bölünmez ve müreffeh Türkiye için, Türkiye Yüzyılı için bir kez daha gür bir sesle liderimiz Recep Tayyip Erdoğan diyecek. Kazandıklarımızı koruyacak ve inşallah daha da yükselteceğiz” diye konuştu.

Ülkeyi terör örgütlerinin oyuncağı haline getirmeye çalışanlara milletimizin sandıkta gereğini yapacağından hiç şüphesi olmadığını vurgulayan Aktürk, “Enerjimiz, heyecanımız ve inancımız tam. Milletimizin umudu olmaya, güveni olmaya doğru adımlarla devam edeceğiz. Milletimiz başladığı işi 28 Mayıs’ta sandıkta bitirecek.”

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021