SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Makas Kent Park ve Kafeyi Vatandaşlar Çok Sevdi

Makas Kent Park ve Kafeyi Vatandaşlar Çok Sevdi

A - +

Ana Manşet - 29.12.2023 - 9:03

Makas Kent Park ve Kafeyi Vatandaşlar Çok Sevdi

Baştan aşağı yenilenen Makas kent park yeşil tabiatı, yeni nesil oyun alanları, spor alanları, yürüyüş yolları ve alakart restorandı ile günün her saatinde vatandaşların tercih ettiği gözde sosyal donatı alanları arasına girdi.

Belediye Başkanı Dr. Evren’in şehrin hemen her noktasına yaptığı ya da revize ettiği park alanları, millet bahçeleri yeşil Aksaray’a sağladığı katkı vatandaşlardan büyük beğeni topluyor.

Şehrin giriş noktasında makas mevkisinde bulunan park hem şehre girişte görselliğe katkı sunuyor aynı zamanda çocuklar için eğlenceli, büyükler içinde nefes alınacak bir alan olarak çok sevildi. Fırsat buldukça Makas Kent Park’ı ziyaret eden Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer şu görüşlere yer verdi.

“Aksaray’a değer katan projelerimizi bir bir hayata geçirmeye devam ediyoruz. Birçok mahallemizde modern parkları ve millet bahçelerini hemşerilerimizin hizmetine sunduk. Makas Kent Park’ta şehrimizin ön sözü niteliğinde şehrimize çok yakıştı. Parkımız o kadar çok sevildi ki sadece bölge sakinlerinin değil çevre mahallelerden de birçok kişi aileleri ile birlikte buraya vakit geçirmeye geliyorlar. Yaptığımız hizmetlerle şehrimizi güzelleştirmeye insanımızı mutlu etmeyi sürdüreceğiz” dedi.

Tamamen revize edilerek, 7’den 70’e her yaş grubundan vatandaşın verimli vakit geçirebileceği kent park, toplamda 11 bin metrekarelik alandan oluşuyor. Park içerisinde aynı anda 150 kişiye hizmet veren Kafeterya ve restoran sabah saat 8:00 da hizmet vermeye başlıyor, akşam saat 20:00’da kapanıyor.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021