SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Kabristanlıklarda ve Şehitlikte Ziyaretçi Yoğunluğu Yaşanıyor

Kabristanlıklarda ve Şehitlikte Ziyaretçi Yoğunluğu Yaşanıyor

A - +

Ana Manşet - 23.04.2023 - 8:37

Kabristanlıklarda ve Şehitlikte Ziyaretçi Yoğunluğu Yaşanıyor

Aksaray Belediyesi Ramazan Bayramı dolayısı ile yakınlarının kabrini ziyarete giden vatandaşlara Ervah ve Bedir Muhtar Kabristanlığı girişinde dua kitabı dağıtıyor.

Aksaray Belediyesi’ne ait Ervah, Bedir Muhtar Kabristanlıklarında ve şehitlikte Ramazan Bayramı öncesinde ziyaretçi yoğunluğu yaşanıyor. Yakınlarını kaybeden vatandaşlar ve şehit yakınları, arife günü mezarlığa gelerek dua ediyor. Aksaray Belediyesi ekipleri de kabristanlıkların girişinde vatandaşlara dua kitabı hediye ediyor.

Ramazan Bayramı öncesinde mezarlıkta oluşabilecek ziyaretçi yoğunluğunu ön görerek tedbirler alan Aksaray Belediyesi ekipleri, yenilikçi uygulamaları ile takdir topluyor. Aksaray Belediyesi ekipleri Ramazan Bayramı öncesinde yaşlı, hasta ve engelli vatandaşların daha rahat ve huzurlu bir şekilde kabir ziyareti yapabilmelerini sağlamak için ücretsiz ulaşım imkanı sunuyor.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021