Jandarma 180 yaşında

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Jandarma 180 yaşında
14 Haziran 2019 - 15:39 | 13 kez okunmuş
Jandarma 180 yaşında

Halkın can ve mal güvenliğinin sağlanması için gece gündüz görev yapan Jandarma 180. kuruluş yıldönümünü kutluyor.

Jandarma Genel Komutanlığının 180. kuruluş yıldönümü dolayısıyla Aksaray İl Jandarma Komutanı Albay Fuat Anık, beraberinde subay ve astsubaylardan oluşan heyet ile Vali Ali Mantı’ya ziyarette bulundu. Albay Fuat Anık ziyaret öncesinde Atatürk Anıtına Jandarma Genel Komutanlığı adına çeleng sundu.

Vali Ali Mantı İl Jandarma Komutanı Albay Fuat Anık ve beraberinde Jandarma heyetini Valilik makamında kabul etti. Jandarmanın kuruluş yıldönümünü kutlayan Vali Ali Mantı burada yaptığı açıklamada; Jandarma teşkilatının ülkenin birliği ve bekasının teminatı olduğunu söyledi.

Kamu düzeni ve güvenliğinin sağlanmasında ehemmiyetli şekilde görev yapan teşkilatın bundan önce yaptığı hizmetleri daha pratik ve bilimsel şekilde bundan sonrada en iyi şekilde yerine getirmeye devam ettiğini vurgulayan Vali Ali Mantı açıklamasını şöyle sürdürdü: “Jandarma teşkilatımız halkın can ve mal güvenliği ile kamu düzeni ve güvenliğinin sağlanmasında önemli görev ifa etmektedir. Teşkilatımız ülkemizin birliği ve bekasının teminatıdır. Jandarmamıza; ülkesine, devletine, vatanına, milletine, kamu düzeninin sağlanmasında yaptıkları görev ve hizmetlerinde kolaylıklar dilerken, tüm jandarma teşkilatı mensuplarına daha nice yıllara sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir şeklide kavuşmalarını temenni ediyorum.”

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Aksaray ihracat ve üretimde dengi illere göre daha iyi bir yerde

Aksaray ihracat ve üretimde dengi illere göre daha iyi bir yerde2019 yılı Temmuz ayı il İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı Vali

Motorlarla Ses Terörü

Motorlarla Ses TerörüSes Kirliliği yaratan motorlulular, bu yarattıkları ses kirliliği ile özellikle

Yeni Doğan Kız Çocuğuna Yapay Yemek Borusu Yapıldı

Yeni Doğan Kız Çocuğuna Yapay Yemek Borusu YapıldıAksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bir ilk daha yaşandı.

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN