SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » İkinci Manşet » Hamidiye Mahallesi “Kentsel Dönüşüm Rezerv Alanı” ilan edildi

Hamidiye Mahallesi “Kentsel Dönüşüm Rezerv Alanı” ilan edildi

A - +

İkinci Manşet - 10.06.2021 - 12:58

Hamidiye Mahallesi “Kentsel Dönüşüm Rezerv Alanı” ilan edildi

AK Parti ile Aksaray tarihinde ilklerin gerçekleştirilmeye devam edildiğini vurgulayan AK Parti Aksaray Yerel Yönetimler Başkanı Şaban Yüksel, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, AK parti il teşkilatına, Valimize, Milletvekillerimize, Belediye başkanımıza ve tüm emeği geçen bürokratlarımıza teşekkür ederim” dedi.

Aksaray’da bir kez daha tarihi karara imza atıldığını aktaran Aksaray Yerel Yönetimler Başkanı Şaban Yüksel, “Geçtiğimiz günlerde Valimiz Hamza Aydoğdu, Aksaray İl Başkanımız Hüseyin Altınsoy, Milletvekillerimiz İlknur İnceöz, Cengiz Aydoğdu, Belediye Başkanımız Evren Dinçer, Aksaray’ımızla ilgili talepleri Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum’a iletmişti. Yapılan girişimler ve çalışmalar sonucu Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın desteği ve Bakanımız Murat Kurum’un imzasıyla Hamidiye Mahallemiz “Kentsel Dönüşüm Rezerv Alanı” ilan edildi. Aksaray’ımızda ilk defa başlayacak olan “Kentsel Dönüşüm” süreciyle şehrimizde yenilenmenin de önü açılmış olacak. Bu sürecin olumlu sonuçlanmasında en büyük desteği veren Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum’a, Valimiz Hamza Aydoğdu’ya, AK Parti Aksaray İl Başkanımız Hüseyin Altınsoy’a, Milletvekillerimiz İlknur İnceöz’e, Cengiz Aydoğdu’ya, Belediye Başkanımız Evren Dinçer ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. Projenin ilimize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ederim” dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021