Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » “Gönüllere girebilmek hak davamızın yansımasıdır”

“Gönüllere girebilmek hak davamızın yansımasıdır”

A - +

Aksaray Haberleri - 23.04.2015 - 18:57

“Gönüllere girebilmek hak davamızın yansımasıdır”

Seçime doğru giderken Adaylarımız halk ile buluşup halktan yana olmaya devam ediyor. Aksaray AK Parti 3. Sıra Milletvekili Adayı Hüseyin Hüyük ve Ak Parti Teşkilat mensupları Kalealtı Caddesi esnaflarını ziyaret etti.

Girdiği gördüğü her kapıda sevgi ve ilgiyle karşılanan Hüyük gönüllere girebilmek hak davamızın yansımasıdır dedi. Esnafları ziyareti sırasında, onların sıkıntılarını isteklerini dinleyen Hüyük, ‘Sizler toplumda payı etkisi büyük insanlarsınız, sizlerin kanaatini ve desteğini almak bizim için önemli. Bu yüzden ki gelin birlik olalım Aksaray’ımız kazansın ülkemiz kazansın.’

‘Yolda yürümek güç ister bizlerse bu yolda yürümek için gereken gücü kanımıza iliklerimize kadar hissediyoruz. Yolumuz uzun davamız derin birlikte çok çalışmalıyız. AK Parti kazansın, sizler kazanın, sizler kazanın Türkiye kazansın’ dedi.

Esnafların yoğun ilgi ve talebine memnun olan Hüyük bu sevginiz bu ilginiz bize azim verecek layık olamaya çalışcağız dedi. Esnaflara bereketli kazançlar dileyip destek ve dualarını istedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021