SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Gökgöz; Başkanımıza Çalışmaları İçin Teşekkür Ediyorum

Gökgöz; Başkanımıza Çalışmaları İçin Teşekkür Ediyorum

A - +

Ana Manşet - 03.01.2024 - 19:32

Gökgöz; Başkanımıza Çalışmaları İçin Teşekkür Ediyorum

AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve İl Koordinatör Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz, “AK Parti olarak ülke genelinde belediyecilik anlayışına farklı bir vizyon getirerek üreten, hizmet eden kültürel ve sosyal yaşama etki eden projeler ürettik. Aksaray’da şehrin tüm değerlerine sahip çıkan bir belediyemiz var. Belediye Başkanımızın çalışmalarını yakından takip ediyor ve takdir ediyoruz” dedi.

Yerel seçimler öncesinde AK Parti Aksaray teşkilatı ile bir araya gelen Isparta Milletvekili, aynı zamanda İl Koordinatörü Mehmet Uğur Gökgöz ile birlikte AK Parti Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu ve Hüseyin Altınsoy, AK Parti İl Başkanı Hamza Aktürk ve İl Teşkilat Başkanı İbrahim Ulusoy, Aksaray Belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer ile görüştü.

Misafir heyetini belediye binası önünde karşılayan Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, İl Koordinatörü Mehmet Uğur Gökgöz ve beraberindeki heyet ile birlikte değerlendirme toplantısına katıldı.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, heyete yaptığı sunumunda 5 yıllık yatırım ve hayata geçen projelere değindi. AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve İl Koordinatörü Mehmet Uğur Gökgöz, çalışmalarından ve sunumundan dolayı Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’e teşekkür etti.

Hükümet olarak hizmet üreten bir anlayışla çalıştıklarını söyleyen İl Koordinatörü Mehmet Uğur Gökgöz “Önümüzde çok önemli bir seçim var. Bizler bu seçimlere kararlılıkla hazırlanıyoruz. Aksaray’da teşkilatımız birlik ve beraberlikten ödün vermeden bir uyum içerisinde çalışıyor. Belediye Başkanımız Evren Bey’in yatırım ve projeleri çok güzel ve şehir halkına hitap ediyor.

Bir belediye başkanı ne kadar dinamik olursa bunun yansıması şehirde apaçık görülür. Aksaray’da bu dinamikliği görmek mümkün. Aksaray, orta Anadolu’da sürekli gelişen büyüyen dinamik bir şehir. Burada Belediye Başkanımızın gayretli çalışmaları ve projelerinin etkisi yadsınamaz bir şekilde ortaya çıkıyor. Belediye Başkanımız Evren Bey’i tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021