SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Gazeteciler Birliğinden yeni yıl mesajı

Gazeteciler Birliğinden yeni yıl mesajı

A - +

Ana Manşet - 30.12.2023 - 18:20

Gazeteciler Birliğinden yeni yıl mesajı
Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Yaşar Sarıkaya, yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı.
Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Yaşar Sarıkaya yayımladığı mesajda, 2023 yılında insanlık adına yaşanan dram ve acıların son bulması, savaşların olmaması, insanlık suçlarının işlenmemesi temennisinde bulunurken, Sarıkaya, mesajında şu ifadelere yer verdi; ‘’Her yeni yıl bir başka güzel olur. Daha doğrusu olmalıdır, İnsanlara yapılan haksızlıkların son bulması, güzelliklerle dolu güzel bir yıl geçirilmesini diliyorum”
2023 yılı acısıyla tatlısıyla bir yılın geride bırakıldığını, yeni bir umut, yeni bir sevgi ve hoşgörüyle dolu bir yıl dileğiyle yeni yıla girileceğini ifade eden Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Yaşar Sarıkaya, şunları kaydetti: “Yeni yılda birlik ve beraberliğimiz daha da güçlenerek devam edecek, halkımız daha mutlu, daha huzurlu ve güvenli günler yaşayacaktır. Türkiye’nin daha kalkınmış, güçlenmiş, itibarı yükselmiş ve Ulu Önder Atatürk’ün emrettiği muasır medeniyetler seviyesine çıkması için birlik, beraberlik ve hoşgörü içerisinde çok çalışılması gerekmektedir. Yeni yılda, sağduyunun, hoşgörünün, kardeşliğin, sevgi ve saygının hakim olmasını, 2024 yılının tüm basın camiasına, Aksaray halkına, milletimize, insanlığımıza ve dünyaya huzur ve mutluluklar getirmesini, 2023 yılında insanlık adına yaşanan dram ve acıların son bulmasını diliyoruz.
Bu duygularla, 2024 yılının birbirinden farklı güzelliklerin yaşandığı yeni hedeflere birlikte koşulduğu savaşların, acıların son bulması, birlik ve beraberliğimizin pekiştirileceği bir yıl olmasını diliyor, tüm dostların ve medya mensuplarının yeni yılını kutluyorum” dedi.
Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021