SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Eski Mühendislik Fakültesi Binasındaki Tadilat Sürüyor

Eski Mühendislik Fakültesi Binasındaki Tadilat Sürüyor

A - +

Aksaray Haberleri - 06.09.2016 - 14:13

Eski Mühendislik Fakültesi Binasındaki Tadilat Sürüyor

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, tadilatta olan eski Mühendislik Fakültesi binasının bir bölümünün Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, bir bölümünün ise Sağlık Yüksekokulu olarak kullanılacağını belirtti.

Devam eden tadilat çalışmalarını yerinde inceleyen Rektör Şahin, kaynakların verimli ve etkili şekilde kullanılması hususunu önemsediklerini ve bu doğrultuda gayret gösterdiklerini vurguladı. Mühendislik Fakültesi’nin yeni binasına taşınmasının ardından eski binadaki bir takım eksikleri gidermek için tadilat çalışmalarına başladıklarını ve bu çalışmaların da sona yaklaştığını belirten Prof. Şahin, “Bu binamızın bir bölümü Mimarlık ve Tasarım Fakültesi’ne, bir bölümü ise Sağlık Yüksekokulu’na hizmet verecek. Binamızın eksiklerini gideriyoruz. Bu kapsamda derslikler, ofisler ve idari donatılarla, elektrik ve ısıtma sistemleri yenilendi, asansör kuruldu. Öğrencilerimiz ve personelimiz için en iyi ortamları sağlamaya yönelik çalışmalarımız sürecek” dedi.

Rektör Şahin’e gezisi sırasında Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hacı Murat Yılmaz, Genel Sekreter Bayram Ali Yavaş ve Yapı İşleri Teknik Daire Başkanı Serpil Doğuş Gümüşsoy da eşlik etti.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021