Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Ertürk Ülkücü Camianın Efsane İsimlerini Ziyaret Etti

Ertürk Ülkücü Camianın Efsane İsimlerini Ziyaret Etti

A - +

Ana Manşet - 05.05.2023 - 22:15

Ertürk Ülkücü Camianın Efsane İsimlerini Ziyaret Etti

14 Mayıs seçimleri öncesi İYİ Parti 28’inci Dönem 2’nci Sıra Milletvekili Adayı Ali Abbas Ertürk, beraberinde İYİ Parti Milletvekili adayları, CHP yöneticileri ve Millet İttifakı bileşeni partilerin temsilcileriyle birlikte gerçekleştirdiği ziyaretlerini sürdürüyor. Ertürk, Sivil Toplum Kuruluşlarının yöneticileri ve ülkücü camianın önemli isimleriyle bir araya geldi.

Ziyaretler kapsamında 19’uncu Dönem Aksaray Milletvekili İsmet Gür ve BBP kurucularından Mehmet Özdemir’le görüşen Ali Abbas Ertürk, günün devamında Türk Ocakları Başkanı Kazım Somuncuoğlu ve Ocak Yöneticileri Zeki Müftüoğlu, Rahmi Ulu, Ahmet Dinç ve Ziya Salih’le de bir araya geldi. Ülkenin içinde bulunduğu konjonktür ve siyaset gündemi üzerine değerlendirmelerin yapıldığı ziyaretlerde Ali Abbas Ertürk, tecrübeli siyasetçilerle görüş alışverişinde bulundu.

Ertürk, ziyaret programı kapsamında Hasandağı Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Metin Güven’le de görüşerek, Aksaray’daki sağlık hizmetlerinin iyileştirilebilmesi adına yapılabilecekleri konuştu.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021