SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Engelsiz Yaşam Merkezi Yakın Zamanda Hizmete Açılıyor

Engelsiz Yaşam Merkezi Yakın Zamanda Hizmete Açılıyor

A - +

Ana Manşet - 04.12.2023 - 12:40

Engelsiz Yaşam Merkezi Yakın Zamanda Hizmete Açılıyor

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, 3 Aralık Dünya Engeliler günü münasebeti ile Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Şaban Yüksel Yüksel ve Belediye Meclis Üyesi Cem Elibol ile birlikte Engelli Koordinasyon Merkezinde engellilerle bir araya geldi.

Sevginin engel tanımadığını söyleyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Engelli Koordinasyon Merkezi Başkanı Bekir Kaya’ya çiçek takdiminde bulundu. Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer engelli dernek başkanları ile yaptığı sohbette Aksaray Belediyesi olarak engelli vatandaşlara yönelik yapılan çalışmaları anlattı.

Engelli vatandaşların ve ailelerinin merakla Beklediği Engelsiz Yaşam Merkezinin yapımının tamamlandığının müjdesini veren Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; ‘’Engelli vatandaşlarımızın sorunlarına sahip çıkmak, doğru ve kalıcı çözümler üretmek, onların yaşama sevincini yitirmeden mutlu bir yaşam sürmeleri için çaba göstermeliyiz.

Devlet ve toplum olarak en önemli sorumluluklarımızdan biri engelleri vatandaşlarımıza sahip çıkmaktır. Aksaray Belediyesi olarak bizlerde her zaman engelli kardeşlerimizin yanındayız.

Engelli olmanın bir engel olmadığı şehir inşa etmek amacıyla belediye olarak biz üzerimize düşen bütün görevleri yerine getirmek için büyük bir çaba içerisindeyiz. Bu vesile ile tüm Engellilerin Gününü kutluyorum” dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021