SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » En büyük hazinemiz bilgelerimizdir

En büyük hazinemiz bilgelerimizdir

A - +

Aksaray Haberleri - 27.03.2020 - 14:42

En büyük hazinemiz bilgelerimizdir

Yeni tip koronavirüsle (Kovid-19)mücadelede alınan tedbirler kapsamında 65 yaş üstü ikametten ayrılma kısıtlaması olan vatandaşlarımızın temel ihtiyaçları Aksaray Valiliği Vefa Sosyal Destek Grubu tarafından karşılanmaya devam ediyor.

-Toplumun bilgelerine karanfilli vefa

112 Acil Servisi arayan 65 yaş üstü vatandaşlara ziyaretlerde bulunan Vefa Sosyal Destek Grubu ekipleri vatandaşların ilgili bankalardan maaşlarının çekimi ve temel ihtiyaçları için alışverişlerini yapıyor.

Ellerinde kırmızı karanfillerle toplumun bilgelerini ziyaret eden ekipler ihtiyaç halinde her türlü eksikliklerinin giderileceği konusunda vatandaşları bilgilendirirken, dışarı çıkamamaları konusunda gerekli bilgilendirme ve uyarıları yapıyor.

– 4 günde 1.648 vatandaşın ihtiyaçları karşılandı

Aksaray Valimiz Ali Mantı yapılan çalışmalarda Vefa Sosyal Destek Grubu ekiplerinin büyük bir özveri ile çalışmaları yürüttüğünü, 22-26 Mart tarihlerinde 65 yaş üstü 1.648 vatandaşın temel ihtiyaçları karşılarken 2.113 vatandaşa ziyarette bulunarak danışmanlık ve bilgilendirme hizmetinde bulunulduğunu bildirdi.

Devletin vatandaşı için var olduğunu vurgulayan Valimiz Ali Mantı “Değerli büyüklerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz. Siz evde kalın biz size geliriz diyoruz. İnşallah hep birlikte başaracağız. Evde kal Aksaray diyoruz.’ Bizleri dinleyen ve evlerinden ayrılmayan büyüklerimize saygılarımızı sunuyoruz”

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021