Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Doç. Dr. Hüseyin Erdal ASÜ Genel Sekreteri oldu

Doç. Dr. Hüseyin Erdal ASÜ Genel Sekreteri oldu

A - +

Ana Manşet - 20.10.2023 - 19:58

Doç. Dr. Hüseyin Erdal ASÜ Genel Sekreteri oldu

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Genel Sekreterliği görevine Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi ve Bilimsel Araştırma Projeleri (BAP) Koordinatörü Doç. Dr. Hüseyin Erdal atandı.

Yapılan atamanın ardından Rektör Prof. Dr. Alpay Arıbaş, Genel Sekreter Hüseyin Erdal ile Daire Başkanlarının tanıştığı bir toplantı düzenledi. Göreve geldikten sonra pek çok alanda yoğun bir çalışma temposuna girdiklerini ve eğitim döneminin başlamasıyla bu yoğunluğun daha da artacağını söyleyen Rektör Arıbaş, “Genel Sekreterlik makamı, bir önceki Genel Sekreterin yaz başlangıcında emekliye ayrılması nedeniyle bir süredir boştu. Genel Sekreterlik, kampüste yürütülen çalışmaların şekillenmesi açısından çok önemli. Biz de göreve geldikten sonra ekibimizle birlikte gerekli çalışmaları yaptık ve Tıp Fakültesi Öğretim Üyemiz, aynı zamanda BAP Koordinatörümüz Doç. Dr. Hüseyin Erdal’ın Genel Sekreter olarak atanmasını kararlaştırdık” dedi. Erdal’ın genç, dinamik ve enerjisi yüksek bir isim olduğunu vurgulayan Prof. Arıbaş, “Hocamızın da katkılarıyla ASÜ’yü daha üst noktalara çıkarma çalışmalarımız derinleşecek. Genel Sekreterimize yeni vazifesinde başarılar diliyoruz” dedi. Doç. Dr. Hüseyin Erdal ise Rektör Arıbaş’a teşekkür ederek, aktif biçimde çalışacaklarını ve iş üretme süreçlerini enerjik şekilde sürdüreceklerini belirtti. Kampüste pek çok güzel çalışma yapıldığını, bu çalışmaları daha da verimli bir noktaya çıkarmayı hedeflediklerini ifade eden Doç. Dr. Erdal, “Allah mahcup etmesin ve hepimize daha güzel işler yapmayı nasip etsin. Hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Toplantı, hâlihazırda süren ve yakın vadede başlaması planlanan projelerin geneli hakkındaki bilgilendirmelerin ardından tamamlandı.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021